Nová letní výzva #tojanectu!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 15 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Nová letní výzva #tojanectu! - titulní obrázek

„To si musíš přečíst, já z toho byla naprosto paf!“ „Hele, to já nečtu.“

Určitě se vám někdy stalo, že se vám na doporučení známých dostala kniha, která by si k vám cestu jinak hledala jen horko těžko. Nebo jste třeba na staré zaprášené půdě objevili menší knižní poklad, a jedna z knih vám ležela ještě dlouho po přečtení v hlavě. Nebo jste v knihkupectví narazili na obálku, po které jste prostě museli sáhnou i přesto, že na vás zaútočila v regálu, kolem kterého jindy doslova proběhnete? Stalo se vám to alespoň jednou? Tak to jste náš člověk!

Letošní léto a čas volna jsme se rozhodli využít k tomu, abychom dali šanci knihám, které jsou mimo náš oblíbený žánr, nebo jsme se jim striktně vyhýbali. Jdete do toho s námi? Během letních měsíců můžete sdílet svoje pokusy o tuhle výzvu na instagramu se speciálním hashtagem #tojanectu. Můžete nominovat svoje přátele a jít do toho společně!

To já nečtu.

Budeme se vám snažit pravidelně dodávat tipy na různé žánry. Nikdy vás nelákala literatura faktu? Přesvědčíme vás, že najdeme něco čtivého, příběh, který vás chytne a nepustí. Odpíráte si požitek ze sci-fi? Vyrazte s námi na unikátní výlet do vesmíru, naplánujeme vám ho přesně na míru. Už jste zapomněli na kouzlo pohádkových příběhů? Vraťte se s námi do dětství a objevte něco nového!

Sledujte nás na našem profilu @knihydobrovsky, označujte nás a a zároveň se můžete podívat, které knihy si do letní výzvy rozhodli dát ostatní, pokud vyhledáte právě hashtag #tojanectu.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 15 Sdílet