Je tu poslední Dobro.druh tohoto roku!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Je tu poslední Dobro.druh tohoto roku! - titulní obrázek

Máme pocit, že je to teprve krátká doba, co jsme čtenáře informovali o prvním letošním vydání našeho časopisu. Čas uhání jako splašený, a tak se stalo, aniž bychom tušili jak, že tu máme poslední číslo tohoto roku

 

Protože je to vydání závěrečné, musí být samozřejmě i v něčem speciální. Pátý Dobro.druh letoška je výjimečný v tom, že jsme ho nafoukli o několik stran a doslova nabili tím nejlepším, co svět literatury i kultury přináší.

Kromě toho nejnovějšího, co naše knihkupectví nabídnou v podzimních a zimních měsících, vám přinášíme hned několik exkluzivních rozhovorů – S Marcem Elsbergem, autorem Blackoutu a Zera, s Václavem Upírem Krejčím, který napsal velice osobní zpověď s názvem Šťastné hororové mládí a s Lasse Holmem, autorem série Vikingové. Zabrousili jsme i do světa českého showbyznysu. Rozhovor nám poskytl Jakub Ludvík, jeden z nejuznávanějších českých portrétních fotografů. Nemluví v něm jen o své práci, ale také o nové biografii Jakub Ludvík – Fotograf duší.

Nešetřili jsme ani nejrůznějšími tématy. Rozebrali jsme pro vás mnoho knih do poslední stránky v několika knižních recenzích. Sepsali jsme obsáhlé zhodnocení roku 2018 - dozvíte se v něm to nejdůležitější ze světa literatury, od novinek až po knižní trendy. Rovněž již tradičně radíme s výběrem knih, pokud si nevíte rady, jaké zabalit svým blízkým pod stromeček. Nezůstali jsme však jen u knih a pamatovali jsme i na ty, kteří raději vybírají dárky v neknižním sortimentu, naše tipy zahrnují téměř vše – svíčky, nejrůznější hry, filmy i jiné originální dárky.

Těšit se můžete i na pravidelné rubriky, jako jsou deskové hry (nyní rozšířené i o recenzi našeho specialisty), literatura pro děti či doporučení našich skvělých knihkupců. Rovněž vám představíme naše nové či zrekonstruované prodejny a pobavíme hláškami, které jsme mezi regály knih zaslechli. Nově si pak budete moci přečíst, jaké nejbližší akce chystáme do konce tohoto roku a jaké už proběhly.

Samozřejmě nechybí ani tradiční soutěž, tentokrát o vánoční balíček knih pro děti. Jak vidíte, čeká toho na vás v novém Dobro.druhovi opravdu spousta – a to jsme ani nevyjmenovali vše. Věříme, že si opět užijete skvělé čtení a třeba najdete mezi řádky inspiraci, ať už vánoční nebo jakoukoli jinou.

Náhled celého magazínu

Dobrovskou počtenou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet