Funko POP?! Máme!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Funko POP?! Máme! - titulní obrázek

Protože do knihkupectví se nechodí jen pro knihy, ale i pro radost, zavádíme do našeho sortimentu také sběratelské figurky Funko Pop.

Vystavit si je můžete ve své knihovně, ale i kdekoliv jinde, kde uznáte za vhodné. Pokud budete velmi trpěliví, můžete si naverbovat vlastní vinylovou armádu – fantazii se meze nekladou! :)

Že jste Funko Pop ještě nepropadli a možná ani nevíte, co jsou tito „pajduláci“ s nadměrně velkými hlavami zač? Navzdory svému vzhledu nejsou pouze pro děti, snad právě naopak. Obecně se tyto běžně deseticentimetrové figurky řadí mezi finančně dostupné sběratelské kousky, které my méně odvážní kupujeme pro radost a jako upomínku něčeho, co je nám milé a ti ostatní, ostřílení, je sbírají do své hodnotné sbírky, aby je pak později mohli výhodně zpeněžit.

 

  •  

 

Ať už se vám vybaví jméno známé skupiny, kultovního filmu, nebo knižní srdcovky, s největší pravděpodobností k nim existují i Funko Pop, které by vám vaši srdcovou záležitost připomněly. Také u nás můžete vybírat z toho, co máte rádi. A protože každý má jiné chutě, již teď naše selekce skýtá postavičky z nejrůznějších soudků.

Pokud vaše srdce bije pro fantasy, své oblíbené hrdiny si můžete připomenout figurkami z široké základny Harryho Pottera, novodobého fenoménu Fantastických zvířat, ale i nestárnoucí klasiky Pána prstenů, nebo drsného světa Písně ledu a ohně. Jestli se rádi ztrácíte v komiksech, dobře může posloužit Marvel, jako filmové nadšence vás zase může nadchnout The Big Bang Theory, Stranger Things, nebo třeba Disney.

Celý sortiment budeme samozřejmě nadále rozšiřovat a doplňovat. Ať už jako dárek, nebo radost pro sebe samého, Funko Pop mohou být skvělou volbou, jak si každodenně připomenut vaše oblíbené příběhy, filmy, ale i osobnosti. Sběratelskému šílenství se navíc nikdy nepropadalo tak snadno!

⭐︎CELÁ NABÍDKA FUNKO POP!⭐︎

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy