Do kina naslepo! Za vítěznými filmy festivalu Jeden svět

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Do kina naslepo! Za vítěznými filmy festivalu Jeden svět - titulní obrázek

Pražskou část festivalu Jeden svět čeká velké finále! Vyhlášení vítězů fetivalu proběhne ve středu večer a my, přestože nás mrzí, že festival brzy končí, se na tento okamžik opravdu těšíme.

Hlavní porota vybrala hvězdnou dvanáctku, která si domů odnese hodnotné a zajímavé ceny - ale především také uznání, že jejich tvorba je významná a díky aktuálnosti témat také přínosná nám všem.

Byly vybrány filmy, které se nejvíce dotkly srdcí. Které měly nejlepší myšlenku. Které reagují na současné dění a společenskou situaci ve světě. Které měly nejpovedenější provedení. A ty, jejichž sdělení by se mělo dostat ke každému človíčkovi na této planetě. Kromě této dvanáctky bude oceněn také film za nejlepší režii a bude uděleno též jedno zvláštní uznání.

Vítězné filmy však nebudete znát až do středy do 19:15, kdy se dozvíte výsledky na sociálních sítích Jednoho světa. Poté proběhne promítání vítězných filmů.

V kolik, kde a co?

19:45 Velký sál kina Atlas – Česká soutěž
20:30 Velký sál Městské knihovny – Mezinárodní soutěž – režie
20:30 Velký sál kina Světozor – Máte právo vědět
20:30 Ponrepo – Studentská cena
20:30 Bio OKO – Divácká cena Nadačního fondu Avast
21:30 Velký sál Lucerny – Mezinárodní soutěž

Budete u toho s námi? 

Nezapomeňte, že i s posledními vstupenkami na festival Jeden svět získáte 15% slevu do našich knihkupectví. Více info o této slevě najdete zde!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet