4.3 z 5 hvězdiček
pevná vazbaAudiokniha (mp3)
- Audiokniha (mp3) je momentálně nedostupná
Opravdová láska bolí. Já už jsem to pochopil. A ty to brzy pochopíš taky. Když Guinevere vkročí do knihkupectví, kde Joe pracuje, jako by ho zasáhl blesk. Ta dívka je zosobněním všeho, co kdy chtěl: je krásná, chytrá a má v sobě více vášně než jeho nejdivočejší sny. Kvůli ní by třeba vraždil, jen aby ji získal. Guinevere to ještě neví, ale… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
10 ZA 500,- Sleduj mě
-
15 roků lásky
-
Propast smrti
-
Já a Ty, navždy
-
Mizející dívky
-
Proč spíme
-
Ve tmě jsme všichni stejní
-
Matčin hrob
-
Dívka beze jména
-
Jeho balík
-
Malý život
-
Půlnoční knihovna
-
Má cesta za štěstím - Karel Gott
-
Smrtihlav
-
Freed
-
Její konec
-
Bestseller Narozeninová elektronická dárková poukázka 300 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
Země divů
-
Bestseller 1984
-
Já
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: Zkáza Ďáblova akru
-
Důmyslné umění, jak mít všechno u pr* * le
-
Zákrok
-
Zachraň mě
Opravdová láska bolí. Já už jsem to pochopil. A ty to brzy pochopíš taky.
Když Guinevere vkročí do knihkupectví, kde Joe pracuje, jako by ho zasáhl blesk. Ta dívka je zosobněním všeho, co kdy chtěl: je krásná, chytrá a má v sobě více vášně než jeho nejdivočejší sny. Kvůli ní by třeba vraždil, jen aby ji získal. Guinevere to ještě neví, ale narodila se pro něj. Když v následujících dnech její svět rozmetá série velmi nešťastných a dosti podivných náhod, je Joe jediný, kdo jí nabídne pomoc a útěchu... Thriller TY je až perverzně chytrým záznamem chorobné posedlosti, při jehož poslechu vám bude nejspíše poněkud úzko. Vlastně dosti úzko. Přesně jak to autorka zamýšlela.
- série
- TY (You) 1. díl z 2
- Další ze série
-
1.
Ty
2. Skrytá těla
- kategorie
-
Audioknihy »
Beletrie »
Detektivky, Thrillery a Horory »
Thrillery
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.7 z 5 34 hodnocení čtenářů
10× 5 hvězdiček 9× 4 hvězdičky 11× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
ladyfromskye registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Bohužel, velké zklamání! Slibováno bylo mnoho, dáno bylo málo. Už od počátku jsem cítila velkou nevyrovnanost, zmítala jsem se mezi chutí číst dál a chutí prostě knížku odhodit. Očekávala jsem zejména větší tlak na city čtenáře: na čí stranu se postavím? Ale již od počátku se mi postavy začaly vzdalovat, až se mi v polovině knihy staly docela lhostejnými. Přesto jsem knihu dočetla a svým způsobem mě láká i pokračování - co s postavou Joea autorka provede? Ocenila jsem také odkazy na knihy, filmy, hudbu... A nakonec, základní fabule nebyla nesmyslná, naopak byla velmi dobře promyšlená a forma, jakou byla zpracovaná, je neotřelá, ale velmi dobrá. To všechno nakonec vyneslo knížce 2*.
Přečíst více -
Lucie registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Já jsem opravdu fandila Joeovi. Beck se mi zdála povrchní. Styl psaní byl pro mě něco nového, ale právě proto mě celá kniha zaujala. Pro mě skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout.
Přečíst více -
Oldřiška Schüllerová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Kniha by byla mnohem lepší, kdyby Joe byl 'jen' úchyl a ne oplzlý úchyl jako byl. Některé výrazy a popisy byly opravdu hnusné a já se jen ptám. Bylo to zapotřebí? Jestli to mělo vyznít jako "stalkerem může být kdokoliv, i když je to inteligentní muž, co s vámi pracuje" tak proč, proč autorka musela házet do knihy výrazy které se hodí tak maximálně na porno stránky? Jak stalker i oběť mi byli úplně cizí a vlastně jsem byla ráda za to jak to dopadlo. Teď se chystám na druhý díl a to hlavně proto, že chci vědět jestli viník dostane to, co si zaslouží.
Přečíst více -
Petra B. registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Tohle se mi nelíbilo. Nelíbil se mi styl psaní, postavy mi byly nesympatické... celé mi to přišlo úchylné a o ničem.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Od začátku mi bylo tak trochu jasný, jak kniha skončí, přesto jsem si čtení užila. Je opravdu zajímavé vidět, co vše se dá dnes o člověku zjistit.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Spalující rivalita: hokejová romance, která si podmanila čtenáře i diváky | RECENZE
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Klára Vajnerová: „Ráda si představuji, že jsem kmotrou knih“ | DOBRÝ ROZHOVOR
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR
-
I tentokrát jsme Obchodníkem roku s knihami. Děkujeme, že jste u toho s námi!
-
Knižní veletrh v Londýně – den třetí: Poklady místních knihkupectví
-
Knižní veletrh v Londýně – den druhý: Vesmírníček v arabštině a maraton schůzek