Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.2 z 5 35 hodnocení čtenářů

15× 5 hvězdiček 14× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Veronika Bařinová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Čtení plné humoru a pohody. Samotný příběh vůbec nezklamal a velmi se mi líbí, že navazuje na předchozí knihy. A ta malá nápověda na konci knihy mi stále nedává spát.

    Přečíst více
  • Tereza Uhlikova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Četla jsem celou sérii. U tohoto dílu jsem se bála, že kvůli absenci postav rodiny Kostkových nebude kniha tak dobrá jako jiné díly. Omyl.....byla skvělá, měla spád a samozřejmě skvělé historky

    Přečíst více
  • Kateřina Staňková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Oddechová, chvílemi mi smíchy tekly slzy, za 3 hodinky prečteno.

    Přečíst více
  • Lycu11 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

    Další skvělé pokračování naší Aristokratky. Tentokrát se vrátíme do doby, kdy se na zámku objevil zahradník Krása a kdy se chystalo slavnostní znovuotevření zámku po rekonstrukci a je se opravdu na co těšit

    Přečíst více
  • Martin Muller registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

    Do knihy jsem se pustil přirozeně – navázal jsem na sérii, kterou mám rád, a většina předchozích dílů mě opravdu bavila. Tentokrát to ale bylo trochu jiné. Hlavní hrdinka Marie na mě nepůsobila tak výrazně, některé souvislosti mi utekly a v příběhu jsem se občas ztrácel. Humor je stále silnou stránkou knihy – chvílemi jsem se smál nahlas, i když některé vtipy se už opakovaly. Problém jsem měl hlavně s dějem. Přeskakování v čase a míchání minulosti s budoucností působilo zmateně a vyžadovalo víc soustředění, než jsem u podobně oddechové četby čekal. Některé nové postavy se sice hodily k dějové lince, ale zároveň působily trochu nadbytečně. Pozitivem pro mě byla scéna kolem příprav svatby Helenky, ta mi zůstala nejvíc v paměti. Celkově bych knihu doporučil spíše jako součást celé série než samostatně. Jako čtení na odreagování poslouží, ale nezanechalo ve mně silnější dojem. Hodnocení: 3/5 – přečteno, odškrtnuto, dojmy slabší, ale i tak se těším na další díl.

    Přečíst více