Agatha Christie - akce 1+1 zdarma

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Agatha Christie - akce 1+1 zdarma

Kdy
Kde
všechny prodejny Knihy Dobrovský

V kamenných knihkupectvích KNIHY DOBROVSKÝ jsme si pro vás od 1. do 30. června připravili speciální akci 1+1 na knihy Agathy Christie. Zakupte u nás jeden titul a druhý, levnější, dostanete zdarma.

Která literární postava z pera královny detektivek Agathy Christie minulý rok oslavila sto let?

Pokud jste s odpovědí na otázku neváhali a víte, že je to oblíbený Hercule Poirot, jistě vás potěší naše akce na toto i další vybraná autorčina díla z černé řady.

Agatha však neproslula pouze stvořením již zmíněného puntičkářského detektiva z Belgie. Její zásluhou si miliony lidí po celém světě oblíbily také slečnu Marplovou, která nepřestala oslňovat svým důvtipem a vnímavostí, tajemné gentlemany Quinna a Satterthwaita či vysloužilého úředníčka Parkera Pyna.

Kniha

 • Poslední případy slečny Marplové

  pevná vazba

  Detektivní povídky Agathy Christie vycházely většinou nejprve časopisecky a až poté v různých souborech. Šestice kratších příběhů, v nichž vystupuje slečna Marplová, byla ve Spojených státech vydána…

  249 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

 

Že detektivka není Váš oblíbený žánr?

Díla si vás získají nejen svým napětím a do poslední chvíle neproniknutelnými závěry, ale i precizně vykreslenou psychologií postav, neočekávanými vztahy mezi nimi, zajímavými osudy a v neposlední řadě také lidskostí. Královna detektivek psala o lidech, které vídala a životních nástrahách, které zažila.

Mezi vybrané tituly patří také dílo Pověz mi, jak žijete, jež nám umožňuje poznat Agathu Christie jinak, než jen jako spisovatelku. Zavede nás do důležité části jejího života, do prostředí výprav na Blízký východ, kterých se Agatha ve třicátých letech minulého století účastnila.

 

Kniha

 • Pověz mi, jak žijete

  pevná vazba

  V knize Pověz mi, jak žijete z pera Agathy Christie nenalezneme tentokrát žádný příběh s kriminální zápletkou, ale živé, barvité, humorné i občas napínavé vzpomínkové vyprávění o archeologických…

  249 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

 

Akce platí pouze v kamenných prodejnách. Informaci o vybraných titulech získáte u vašich knihkupců.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet