3.9 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení V pátek 23. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
557 Kč s DPH
Jsme transparentní
Pohodlne sa usaďte na svojom obľúbenom gauči a užite si neopakovateľné chvíle pohody pri voňavej kávičke a chutnom koláčiku. Pekáreň v Brooklyne vás unesie na dobrodružný výlet do mesta, ktoré nikdy nespí. Nechajte sa strhnúť romantikou a príbehom plným voňavej kávy. Spomínate si ešte na Sophie, gastronovinárku z Kaviarne v Kodani, z ktorej… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
10 ZA 500,- Všechno, co jsme ztratili
-
10 ZA 500,- Obhajoba Britty Steinové
-
10 ZA 500,- Půlnoční kroniky 1: Ve skrytu stínů
-
10 ZA 500,- Silnější než smrt
-
Bestseller Little Stranger: Utíkej, holčičko
-
Nové začátky
-
Takto o rok
-
Veci, ktoré sme vzdali
-
Má cesta za štěstím - Karel Gott
-
Veci, ktoré tajíme pred svetom
-
Láska a sýr v Paříži
-
Veci, ktoré v nás ostanú navždy
-
Stranger Things: Temný experiment
-
Zakázaný chtíč
-
Bestseller Připravujeme Lights Out: Posedlá
-
10 ZA 500,- Bestseller Stranger Things: Ikarův pád
-
Jak se rodí vynález
-
Bestseller Připravujeme Kde je Molly?
-
Kniha plná dinosaurů - Příručka zkušeného chovatele
-
Bestseller Připravujeme Atomové šelmy: Aréna
-
Svět v pohybu
-
Bestseller Zlodějka minulosti
-
10 ZA 500,- Šepot v mlze
-
Brána do minulosti
Pohodlne sa usaďte na svojom obľúbenom gauči a užite si neopakovateľné chvíle pohody pri voňavej kávičke a chutnom koláčiku. Pekáreň v Brooklyne vás unesie na dobrodružný výlet do mesta, ktoré nikdy nespí. Nechajte sa strhnúť romantikou a príbehom plným voňavej kávy.
Spomínate si ešte na Sophie, gastronovinárku z Kaviarne v Kodani, z ktorej sa stala Katina vynikajúca priateľka? Vo voľnom pokračovaní série Romantické úteky je to práve Sophie, ktorá sa vydáva na dobrodružnú cestu do New Yorku.
Ubytuje sa nad maličkou pekárňou sympatickej Belly, ktorá pečie tie najúžasnejšie koláčiky a torty v celom Brooklyne. Sophie sa u nej cíti ako doma a ani sa nenazdá a všetok svoj voľný čas trávi v jej pekárni, kde Belle pomáha s pečením dobrôt. Veľmi rýchlo sa spriatelí aj s jej mimoriadne šarmantným, obletovaným a úplne neodolateľným bratrancom Toddom, ktorý má len jednu chybu - odmieta akýkoľvek vážny vzťah. Lenže ten nehľadá ani láskou sklamaná Sophie, a tak ich priateľstvu zdanlivo nič nestojí v ceste. Sophie postupne zisťuje, že lásku netreba naháňať. Nájde si nás totiž často práve vtedy, keď ju prestaneme hľadať.
- série
- Romantické útěky 2. díl z 12
- Další ze série
-
Je čas na romantický útěk 1. - 3. díl
1. Kavárna v Kodani
2. The Little Brooklyn Bakery
3. The Little Paris Patisserie
4. Hotýlek na Islandu
- kategorie
-
Knihy »
Cizojazyčná literatura »
Knihy ve slovenštině »
Romány pre ženy
- Nakladatel
- Cosmopolis
- Rozměr
- 150 x 208 x 30
- jazyk
- slovenština
- Počet stran
- 368
- Hmotnost
- 406 g
- isbn
- 978-80-8090-135-6
- Vazba
- měkká vazba
- datum vydání
- 5.03.2021
- ean
- 9788080901356
-
Hana Wielgusová
Autorka mi naznačila, že nejen my ženy, ale i muži jsou nejistí. Ukázala mi také, že boj za dobrý vztah bývá právem odměněn. Že nespěchat příliš, dát na cit a intuici a věcem čas, nebýt povrchní, ale být zpočátku trpělivý a později tolerantní a při prvním nezdaru hned nelámat hůl, se vyplatí. Jistě, ku prospěchu mi byl nadhled a osobní zkušenost a mohla jsem si tak z příběhu vzít jen to „své“, ale kniha je skutečně čtivá, lehce psaná a má spád. A sladká je tak akorát, aby pohladila duši.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 301 hodnocení čtenářů
190× 5 hvězdiček 83× 4 hvězdičky 24× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5
-
Knihomolk@ registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Právě jsem dočetla a nemám slov. Krásný romantický příběh a ten konec . Autorka si mě získala. Absolutně doporučuji.
Přečíst více -
Sigi registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Kniha se mi velmi líbila. Hodnotím spíše 4,5 hvězdičky. Ale půl hvězdičky dávám dolů, protože mi přišlo, že autorka konec knihy usekla . Jinak nemám, co vytknout
Přečíst více -
Papča registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Julie umí prostě psát. Při čtení jsem se cítila jako kdybych se já osobně nacházela v Brooklynu a pekla dorty.
Přečíst více -
Lenka Kalousová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Je skvělá.. moc děkuji
Přečíst více -
Lída Čechová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha "Pekárna" , je dalším dílem ze série "Romantické útěky" od autorky Julie Caplinové. Tento díl se mi líbil víc, než Domek v Irsku. Autorka opět nezklamala a dokázala mě přimět živě si představit život v Brooklynu.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
6 nejčtivějších novinek tohoto ledna
-
10 nejprodávanějších deskových her roku 2025 v síti Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Osamělý vlk: Nesbø změnil hrdinu, nikoliv kvalitu | RECENZE
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Duch Pankráce: Příběh a svědectví smějících se bestií | RECENZE
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den