4.3 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, do 29. 6. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
178 Kč s DPH
Běžně 199 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Může Čech se stálým zaměstnáním vměstnávat do pěti týdnů dovolené hromadu dobrodružství na druhém konci světa?Autor propojil životní hobby hraničící s posedlostí se svou prací a pravidelně dokazuje, že ano. Z klimatizované kanceláře rovnou do pralesa s hloupým úsměvem na rtech a jet lagu navzdory.V barvitých příbězích ze Střední a Jižní… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu
-
Skvělá samota
-
Dotknout se hvězd
-
Blondýna na cestách
-
Moje rande se světem
-
Sedm měsíců v Raleigh, New Yorku a Chicagu
-
Tajemství indiánských pyramid
-
Toulky po stopách císařovny Sisi
-
Svět podle Naly
-
Mezi dvěma Kimy
-
Velká výprava
-
Moje duše Indie
-
Českem od severu k jihu - Stezka středozemím
-
Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii
-
Evropou na kole
-
Stezka Českem
-
Na motorce kolem světa
-
Autem po Evropě
-
Letem světem za pár korun: Historky a tipy z cest
-
Kuba neznámá a objevovaná
-
Lehce neuvěřitelné příhody z hor
-
Prázdniny v Evropě
-
Dominika na cestě Japonskem
-
151 dní Pacifickou hřebenovkou
Může Čech se stálým zaměstnáním vměstnávat do pěti týdnů dovolené hromadu dobrodružství na druhém konci světa?Autor propojil životní hobby hraničící s posedlostí se svou prací a pravidelně dokazuje, že ano. Z klimatizované kanceláře rovnou do pralesa s hloupým úsměvem na rtech a jet lagu navzdory.V barvitých příbězích ze Střední a Jižní Ameriky se dozvíte, proč mohou být krevety ta nejbezpečnější objednávka, spolu s autorem budete stopovat jaguára v belizském pralese, navštívíte nejděsivější hřbitov světa ležící zapomenutý hluboko v poušti Atacama a potvrdíte si, že v Kolumbii nejdou pro výstřel daleko. A když dojde na osudové setkání se čtyřnohou tulačkou Norií ve vysušené chilské pampě, přesvědčíte se o tom, že láska hory přenáší. A někdy i ty šestitisícové.Může Čech se stálým zaměstnáním vměstnávat do pěti týdnů dovolené hromadu dobrodružství na druhém konci světa?Autor propojil životní hobby hraničící s posedlostí se svou prací a pravidelně dokazuje, že ano. Z klimatizované kanceláře rovnou do pralesa s hloupým úsměvem na rtech a jet lagu navzdory.V barvitých příbězích ze Střední a Jižní Ameriky se dozvíte, proč mohou být krevety ta nejbezpečnější objednávka, spolu s autorem budete stopovat jaguára v belizském pralese, navštívíte nejděsivější hřbitov světa ležící zapomenutý hluboko v poušti Atacama a potvrdíte si, že v Kolumbii nejdou pro výstřel daleko. A když dojde na osudové setkání se čtyřnohou tulačkou Norií ve vysušené chilské pampě, přesvědčíte se o tom, že láska hory přenáší. A někdy i ty šestitisícové.
- Nakladatel
- Grada
- Rozměr
- 170 x 241 x 19
- datum vydání
- 2.06.2022
- isbn
- 978-80-271-3472-4
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 644 g
- datum dotisku
- 10.10.2022
- ean
- 9788027134724
- Počet stran
- 247
- Vydání
- 1
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 4 hodnocení čtenářů
4× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Markéta Jirásková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Úžasná kniha, moc dobře se četla. Pokud máte rádi cestování, humor a poutavé vyprávění je tato kniha ta pravá! Doporučuji ji každému, kdo si chce zlepšit náladu a dozvědět se něco nového.
Přečíst více -
Zuzana Vančurova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha se mi moc líbí,ještě jsem nepřečetla celou, ale tleskám.ZV.
Přečíst více -
Eva Francová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Chcete se vypravit do Střední a Jižní Ameriky? Stačí otevřít knihu Jakuba Kynčla a můžete se společně s ním vypravit do pralesa, budete stopovat jaguára, ochutnáte místní kuchyni i poznáte, že pro výstřel se mnohdy nechodí daleko. Knížka je psána s lehkostí, přirozeně, s vtipem. Okamžitě se začtete, ponoříte se do příběhu a máte pocit, že jste společně s Jakubem na cestě. Nádherné fotky skvěle dokreslují atmosféru a vy jste zase o něco blíž navštíveným zemím. Při čtení jsem se dostala na spoustu zajímavých a pro mě nových míst. Navíc jsem se dozvěděla hromadu nových informací, a to mám na knížkách vždy ráda, když se něčemu přiučím. Kolikrát jsem čerstvě nabyté vědomosti hned předávala manželovi a společně jsme se tak o knížce bavili. Myslím si, že jak manžel, tak i syn po knize sáhnou a také si ji rádi přečtou. Když jsem knížku četla, byla jsem zrovna na cestě na dovolenou a bylo to ideální spojení cestování v reálu i v příběhu. Trošku mě mrzelo, že pejsek byl až téměř na konci, klidně bych s Norií byla déle, ale věřím, že autor s touto knihou nekončí a my se setkáme jak s ním, tak s pejskem u jejich dalších dobrodružství. Pro všechny milovníky cestopisů a pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco nového je tato kniha jasná volba.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Lights Out: Posedlá - temná romantická komedie, u které se budete chvět vzrušením i smát | RECENZE
-
Otevřeli jsme novou prodejnu Knihy Dobrovský na Palmovce
-
Atomové šelmy: Aréna – Keksík, mutanti a nebezpečná obchodní výprava | RECENZE
-
Můry: něžné poletování kolem těžkých témat | RECENZE
-
Pošta Jindekde: magický svět, kde se vzpomínky posílají poštou | RECENZE
-
Co číst po Heated Rivalry? 8 romancí, které zaplní prázdné místo po Shaneovi a Ilyovi
-
Maková pole – kniha, která se stane vaším osobním terapeutem | RECENZE
-
Co číst v červnu: 6 příběhů, kvůli kterým budete ponocovat
-
Edice Kapesní komiksové klenoty dokazuje, že komiksy nemusí být jen drahý koníček pro vyvolené
-
Ďábel nosí Pradu 2: návrat plný módy, nostalgie a nevyužitého potenciálu | FILMOVÁ RECENZE
-
Na zlaté hraně – příběh o tlaku, ambicích a ceně vítězství | RECENZE
-
Pejsek a kočička jsou zpět: jak Pavel Fara navazuje na Josefa Čapka