Johana Bavorská (poškozená)

Autor Hana Whitton

Johana Bavorská (poškozená) - Hana Whitton Nedostupné

Popis:

Stav Velmi dobrý

Vada Pomačkaný přebal, naražené, odřené desky, zašpiněná ořízka.

Kniha ( pevná vazba )

    • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Turbulentní dekáda

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 1699 Kč dárek zdarma v hodnotě 499 Kč

Turbulentní dekáda

Když se Johana, dcera bavorského vévody Albrechta, stane manželkou nejstaršího syna císaře Karla IV., chápe, že nebude snadné vykročit s mladičkým Václavem na společnou cestu životem. Dělí je nejen nemalý věkový rozdíl, ale Václav musí otce doprovázet na jeho cestách a Johana tak zůstává sama, vystavena nástrahám pražského císařského dvora a… Přejít na celý popis

Knihy
Skladem
294 Kč s DPH
E-knihy

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Když se Johana, dcera bavorského vévody Albrechta, stane manželkou nejstaršího syna císaře Karla IV., chápe, že nebude snadné vykročit s mladičkým Václavem na společnou cestu životem. Dělí je nejen nemalý věkový rozdíl, ale Václav musí otce doprovázet na jeho cestách a Johana tak zůstává sama, vystavena nástrahám pražského císařského dvora a nepřátelství Václavovy nevlastní matky císařovny Alžběty. Když se Václav po smrti svého otce náhle ocitá nejen v čele Českého království, ale i Svaté říše římské, stává se Johana po jeho boku římskou císařovnou. Obstojí v náročném úkolu, který je oba čeká?

Sdílet

Nakladatel
Ikar
Hmotnost
294 g
jazyk
čeština
Počet stran
216
Vydání
1
isbn
DEF0000141403
Vazba
pevná vazba
datum vydání
1.11.2025
ean
DEF0000141403

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Pavla H. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Román o Johaně Bavorské (1362-1386) manželce Václava IV. (1361-1419). Tentokrát se Hana Whitton pro asi lepší čtivost dopustila záměrných chyb v některých letopočtech. Nejvíce mi vadilo, že líčí Johanu téměř o 10 let starší než je její manžel, přičemž Johana se narodila až o rok později než Václav IV. Dále její smrt je také smyšlená, zemřela na plicní chorobu, kterou trpěla delší dobu.

    Přečíst více
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda