4.7 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, do 20. 4. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
449 Kč s DPH
Jsme transparentní
Humorný román o smrti. A je v tom všechno. Láska, smrt, sranda, vesmír, sex i zázrak. Slovy jedné z postav, je to prostě "háelpéčko* jako prase". (*háelpéčko (HLP) -Hluboký Lidský Příběh v novinářském žargonu) Pavel Tomeš za tuto knihu získal prestižní Cenu čtenářů Magnesia Litera 2022 Pavel Tomeš je stand-up komik, kterého můžete znát z… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Čarodějky
-
Jako slon v porcelánu
-
Andulka Andula - Veselé příběhy na dobrou noc
-
Aristokratka v Československu
-
Ke dnu
-
Sudetský dům III.
-
Charlotta - Žena T. G. M.
-
Marta děti nechce
-
Borůvky
-
Divé ženy
-
Když přišli psi
-
Laskonky
-
Metropolis
-
Drak na polní cestě
-
Tomu říkám překvapení
-
Druhý dech
-
Zmizelá místa
-
Rozsudek smrti
-
Adam Dolník: Svět elitního vyjednavače
-
Historky z Tinderu 2 aneb Láska, sex a ten pravý nikde
-
Drobky v peřinách
-
Pletařka
-
Bestseller Letnice
-
Štěpán Kozub: Klaun se zamáčknutou slzou
Humorný román o smrti. A je v tom všechno. Láska, smrt, sranda, vesmír, sex i zázrak. Slovy jedné z postav, je to prostě "háelpéčko* jako prase". (*háelpéčko (HLP) -Hluboký Lidský Příběh v novinářském žargonu) Pavel Tomeš za tuto knihu získal prestižní Cenu čtenářů Magnesia Litera 2022 Pavel Tomeš je stand-up komik, kterého můžete znát z TV pořadů Comedy club a Na stojáka. Vydal sbírky fejetonů Tohle lidi hodně berou, Zápisky malého tyranosaura a Facky z Marsu.
- Nakladatel
- OTOČ
- Rozměr
- 150 x 209 x 38
- datum dotisku
- 1.07.2025
- ean
- 9788090900837
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 673 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 428
- datum vydání
- 7.08.2024
- isbn
- 978-80-909008-3-7
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 31 hodnocení čtenářů
25× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Kateřina Štěpánková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
To bylo parádní čtení, už si ani nepamatuji, kdy jsem se u čtení nahlas smála v tramvaji. Takového dědu jako má Luna bych chtěla poznat. Holka co sbírá parte, ...mimochodem skvělé básničky,....kluci, co lítají po škole a řvou eR ó Há, a obstarožní soudružka, co na ně řve...proč to říkáš?! Asi nejlepší byla záchrana dědy před upálením...to jsem fakt hýkala smíchy... Kolik minut života to přidává smích?, musím se podívat, o kolik dýl tu díky této knížce budu. Prostě dopouručuji.
Přečíst více -
Alžběta Přenosilová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Současná situace (covid, Ukrajina, kde co) je psychicky náročná asi pro všechny. Když jsem si chtěla od všech těch zpráv odpočinout a přečíst si něco "normálního", zábavného, ale ne stupidního, vybrala jsem si tuhle knížku. Tomešák je můj nejoblíbenější stand-up komik z brněnské scény, protože je fakt vtipný a vystoupení nemá postavené na tom, že z někoho dělá debila nebo někoho shazuje. Dřív jsem už od Tomešáka četla fejetony, které jsou přesně takové stand-upové. Ty mě taky bavily, ale tohle je román a tedy úplně jiné kafe. Vůbec by mě nenapadlo, že to bude tak super - autor velmi mile překvapil. Long story short: Fakt doporučuji, je to krásný únik od reality. Při čekání na děcko než skončí kroužek jsem se několikrát smála nahlas a ke konci knížky mi ukápla i nějaká ta dojatá slzička. Svoji knížku jsem půjčila jinému tatínkovi, co taky čekal až mu dítě docvičí a věřím, že bude podobně nadšený. Moc doporučuji.
Přečíst více -
Milan Vodička registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Milá knížka s nápaditým obsahem a občasnými krásnými hrátkami s češtinou. Jestli se vám líbila třeba raná díla Šabacha, bude se vám hodně líbit i tohle :)
Přečíst více -
Andru307 registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Příběh, kterému jsem od začátku moc nerozuměla. Měla jsem od knihy velké očekávání podle názvu, i podle recenzí, ale nedokázala jsem se prokousat ani do půlky. Moc jsem ani nepochopila provázanost 3 dějství. Věřím, že kniha si dokáže někoho získat, ale můj šálek čtení to nebyl.
Přečíst více -
Petr Kašing registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha je naprosto perfektní a doporučuji k přečtení. U knihy jsem se hodně pobavil. Těším se, jestli bude Pavel Tomeš v psaní knih pokračovat :)
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR