3.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátu PDF
339 Kč s DPH
Jsme transparentní
Další poetický průvodce fotografky, spisovatelky a instagramové influencerky Kláry Hášové Vám nabídne sedm procházkových okruhů její milovanou Prahou, prostřednictvím Klářiných krásných fotografií a citlivých, ale i veselých zamyšlení. S Klárou si můžete prohlédnout třeba mramorovou mísu, levitující nad trávníkem v zachradách… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Skrytá tajemství Prahy
-
Procházky Olomoucí
-
Praha neznámá
-
Procházky Prahou filmovou
-
Nová tajemství Prahy
-
Procházky Ostravou
-
Fenomén Slovácko
-
Tajemství pražských klášterů - Hrad a Hradčany
-
Turistická značka
-
Prázdniny v Česku
-
Stezka Českem: Nové příběhy
-
Mňam Česko!
-
Příběhy čtvrtí: Vinohrady
-
Tajemství Karlova mostu
-
Zmizelá Šumava
-
Prokletá místa Čech a Moravy
-
Vlhošť
-
Tajemná místa Česka
-
Kdo se nudí, míří do Brna
-
Za tichem - Novohradské hory
-
Zapomenutí svědkové - Osudy lidí ze Šumperska, Staroměstska a Zábřežska 1938 – 1989
-
Tajemná místa komunismu
-
Prokletá a tajemná místa Čech a Moravy
-
Po stopách českých filmů a pohádek
Další poetický průvodce fotografky, spisovatelky a instagramové influencerky Kláry Hášové
Vám nabídne sedm procházkových okruhů její milovanou Prahou, prostřednictvím Klářiných krásných fotografií a citlivých, ale i veselých zamyšlení.
S Klárou si můžete prohlédnout třeba mramorovou mísu, levitující nad trávníkem v zachradách Pražského hradu; navštívit místo, kde choval Rudolf II. svého milovaného lva, dar od tureckého sultána; dozvědět se, proč Jan Nepomucký nabádal zlatníka, aby ukradl zlatou lampu nad stříbrným sarkofágem samotného světce; objevit tajná schodiště vedoucí na ochoz Filosofického sálu Strahovské knihovny, nebo ochutnat víno ze Svatováclavské vinice na úbočí u Pražského hradu, která je nejstarší v Česku a daří se na ní Ryzlinku rýnskému a Rulandskému modrému. Vydejte se na kterýkoli z vycházkových okruhů a užijte si své pražské dobrodružství!
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Eva Francová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Vydejte se s autorkou na procházku po Praze, po místech více či méně známých. Dozvíte se tu spousta zajímavostí ze současnosti i z historie. Tato kniha na vás doslova dýchne kouzelnou atmosférou pražských zákoutí. Nádherné fotografie a zajímavý text. Z tohoto spojení je cítit, jak má autorka Prahu ráda a jak ji obdivuje. Při čtení budete mít kolikrát pocit, že jste právě teď na tom konkrétním místě. Ač se tu dozvíte spoustu věcí z historie, nečekejte žádné sáhodlouhé nudné texty, ale najdete tu tak akorát informací, abyste byli pro příště chytřejší. Rozhodně jsem se knihou inspirovala a při mé další cestě do Prahy navštívím některá z míst a určitě se na ně budu dívat novýma očima. Klidně bych v knize uvítala ještě více fotografií, ale pro ně už si zajdu k autorce na její instagramový profil. A rozhodně se musím podívat i po její předchozí knize Pražský (k)rok. Jediné, co mi na knize vadilo, bylo používání emotikonů v textu. Chápu, že základ vychází z instagramu, kde se emoji používají běžně, ale v textu knihy mi to vůbec nesedělo, dokonce mě to až rušilo. Ale to je jen drobnost na kráse, protože jinak je kniha kouzelná.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE