Nová Strategie modrého oceánu Renée Mauborgne, Kim W.Chan E-kniha

Nová Strategie modrého oceánu E-kniha

Renée Mauborgne, Kim W.Chan

E-kniha

  • Ihned ke stažení

175 Kč s DPH
Běžně 219 Kč Nápověda Vývoj ceny

Kam se poděl můj sexuální život Kam se poděl můj sexuální život - svižný humorný román, který vás zaručeně pobaví! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Nezáleží na tom, jestli pusobíte v malém start-upu, který se potýká s nedostatkem financních prostredku, v neziskové organizaci nebo ve velké a zavedené firme plné byrokratických prekážek. Kniha ukáže úplne každému, jak se vymanit z rudých oceánu nekonecného souperení a jak se posunout do modrých oceánu nevyužitého tržního prostoru a prudkého rustu. Svetove proslulí profesori W. Chan Kim a Renée Mauborgneová v roce 2005 navždy zmenili svet mezinárodního byznysu: jejich kniha Strategie modrého oceánu se držela v žebríccích nejprodávanejších knih po celém svete déle než 100 týdnu, prodalo se jí více než 3‚6 milionu výtisku a byla preložena do 44 jazyku. Predevším se ale stala pocátkem nové „revoluce“ v byznysu. Po více než deseti letech dalšího výzkumu pricházejí autori s dalším prukopnickým dílem, které opet muže výrazne ovlivnit podnikatelské myšlení.

Sdílet 0

Nakladatel
Management Press
Jazyk
čeština
Počet stran
264
datum vydání
1.01.2018

Jak si vede v knihy Dobrovský?

45408. v e-shopu | 71351. minulý týden | 13661. nejlepší dosažené 10.01.2021

3596. v E-knihy | 6288. minulý týden | 3079. nejlepší dosažené 09.08.2022

Hodnocení a recenze čtenářů

4.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • 4 z 5 hvězdiček Vilém Patloka registrovaný uživatel

    Zajímavá kniha, která poskytuje praktické rady pro realizaci Strategie modrého oceánu. Český překlad názvu je však zavádějící. Originál Blue Ocean Shift, je přeložený jako Nová Strategie modrého oceánu. Dělá to na mě dojem, že vydavatelství chtělo za každou cenu ohromit čtenáře něčím unikátním. Zbytečně. Na téma Modrého oceánu vyšla první publikace před více než deseti lety. Vysvětlovala podstatu strategie, nynější Blue Ocean Shift nabízí návod, jak ji provést. Nové je jen rozčlenění samotného postupu realizace do pěti kroků oproti původním čtyřem. Samotný překlad není špatný, kniha se docela dobře čte. I když v textu najdeme úsměvné drobnosti typu global operations vice president přeložený jako ředitel pro globální operace firmy nebo controller jako manažer kontroly. Ale asi to byl pověstný překladatelský oříšek, jak praví klasik.

    Kniha, Management Press, 2018, 9788072615476

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena
Další knihy autora