4.6 z 5 hvězdiček
pevná vazbaPopis:
Stav Velmi dobrý
Vada Zašpiněné desky, naražený hřbet, zažloutlá ořízka, několik stran má ohnutý okraj.
Kniha ( měkká vazba )
- Skladem 1 ks
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, v pondělí 11. 5. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
119 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Ruby Brooksová je nejdřív poněkud skeptická, když jí horoskop říká, že bude mít báječný rok. Zvláště když v rychlém sledu přijde o přítele i o práci. A aby toho nebylo málo, ještě jí uteče zlotřilý montér kuchyní a vezme s sebou všechno včetně kuchyňského dřezu! Ruby tedy bere štěstí i osud do svých rukou s neobvyklým předsevzetím – zúčastní… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Alchemised
-
Bestseller Novinka Penzion v Portugalsku
-
Bestseller Encantra
-
Bestseller Little Liar: Lžu ti, holčičko
-
Šéf - biografie Zdeňka Pohlreicha
-
Bestseller Little Stranger: Utíkej, holčičko
-
Bestseller Modrá krev II.
-
Atomové šelmy: Základna
-
Bestseller Novinka Rod bijících srdcí
-
Poškozená Vše, co k tobě cítím (poškozená)
-
Bestseller Duše čarodějky
-
Poškozená Poznej a důvěřuj (poškozená)
-
Bestseller Bohyně krve a kostí
-
Bestseller Lights Out
-
10 ZA 500,- Tenkrát v Hollywoodu
-
Bestseller Novinka Těžká koruna
-
10 ZA 500,- Polib mě znovu
-
10 ZA 500,- Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle
-
10 ZA 500,- Objevuj svět zvířat – Podivní, divocí, úžasní!
-
10 ZA 500,- Smrková Tišina
-
Bestseller Zaklínač IX.- Rozcestí krkavců
-
Bestseller Mluv se mnou
-
Kavka & Řezník
-
10 ZA 500,- Cesta na vrchol
Ruby Brooksová je nejdřív poněkud skeptická, když jí horoskop říká, že bude mít báječný rok. Zvláště když v rychlém sledu přijde o přítele i o práci. A aby toho nebylo málo, ještě jí uteče zlotřilý montér kuchyní a vezme s sebou všechno včetně kuchyňského dřezu!
Ruby tedy bere štěstí i osud do svých rukou s neobvyklým předsevzetím – zúčastní se deseti soutěží denně, ať už o vysněnou dovolenou v Japonsku, nebo o roční zásobu krmení pro psa (žádného nemá), a cestu ke štěstí si zkrátka vyhraje.
Když se ale zásluhou valentýnské výhry z místní restaurace v jejím životě objeví šéfkuchař Adam Finder (a jeho pes Brutus), je to štěstí nebo osud? A zjistí Ruby nakonec, že skutečné štěstí není třeba vyhrát?
Nová romantická komedie, která nadchne fanoušky Jo Watson nebo Rachel Lynn Solomon.
- série
- Recepty pro život 1. díl z 2
- Další ze série
-
Láska, sranda, vaření
1. Recept na toho pravého (poškozená)
2. Recept na pana Dokonalého
- kategorie
-
Knihy »
Poškozené zboží
Knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
- Nakladatel
- Red
- Rozměr
- 138 x 204 x 38
- datum vydání
- 13.01.2023
- ean
- DEF0000143581
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 464 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 400
- Vydání
- 1
- isbn
- DEF0000143581
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.6 z 5 83 hodnocení čtenářů
16× 5 hvězdiček 29× 4 hvězdičky 28× 3 hvězdičky 7× 2 hvězdičky 3× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Marie Bartova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Tato kniha mě příjemně překvapila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.Romanticka, vtipná s krásným koncem.
Přečíst více -
Adéla Bastlová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Knížku jsem četla na dovolené u moře. Perfektní oddychovka a krásný příběh!
Přečíst více -
Anna Hýsková registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Během čtení jsem měla pořád takový nepříjemný pocit, často i z postav, co nebyly trochu vyšinuté. Co mě přijde jako divné chování překvapivě nikoho nezaráží. Hlavní pár se málem chce vzít už po prvním setkání, hřejivé pocity a neodbytný úsměv na tváři při myšlení na toho druhého prakticky na první pohled. Jde to rychle, nepůsobí to realisticky. Taky nevím, proč autorka zvolila tenhle název - Adam je sice kuchař, ale že by to bylo pro příběh vysloveně klíčové, nebo že by tu bylo nějaké třeba testování receptů... Nevím, čekala jsem něco jiného.
Přečíst více -
Hatshepsut registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Překvapilo mě tak nízké hodnocení této knihy. Mě to přišlo jako fajn čtení. Asi je to na dnešní dobu a množství romantických příběhů příliš poklidné, nejsou zde nějaké vypjaté emoce. Přesto má vyprávění zajímavou zápletku, nechybí ani humorné situace a trochu bláznivý konec. Postavy si oblíbíte, i když byste je mnohokrát chtěli v příběhu postrčit, aby byli rozhodnější a odvážnější. Ale jsme snad všichni dokonalí? Knihu jsem na konec přečetla, díky kladným komentářům svých oblíbených uživatelek, takže vám děkuji a nelituji. :-)
Přečíst více -
Michaela Mozolová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Tři hvězdičky krásně vystihují mé průměrné nadšení z knihy. Děj se rozjížděl strašně pomalu. Byl velmi rozevlátý, jednou jsem byli tady, jednou tam, jednou v přítomnosti, jednou v minulosti. Lépe bych jej uspořádala. Nemluvím o pár absurdních situacích, které se tady vyskytly. Od půlky knihy mi byl jasný konec, který jsem hned odhadla. Hlavní postavy mi byly sympatické po celou dobu knihy, to knihu asi i zachraňovalo. Knihu bych úplně nezatracovala, ale budu ji doporučovat velmi opatrně.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)