Jungle Speed - Získej totem!

Značka
ADC Blackfire
ean
3558380007043
Jazyk
čeština
Vazba
hry
Hmotnost
300 g
Délka hry
10-30 min
Počet hráčů
2-6
Od věku
7 let

Jungle Speed - Získej totem!

Mám
Chci si koupit

 • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 149 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Zábavná a rychlá párty hra zaměřená na postřeh a pozornost.

Myslíte si, že máte dobrý postřeh? Rychlé reflexy? Umíte dlouho udržet maximální pozornost? Dobře reagujete při změně situace? Pokud ano, tak je Jungle Speed právě pro vás!

Na začátku hry se hráči spravedlivě podělí o balíček karet. Poté střídavě otáčí vždy jednu horní kartu a pokládají ji před sebe. Pokud dva nebo více hráčů otočí stejnou kartu, snaží se co nejrychleji uchopit totem, který je ve středu stolu. Kdo vyhraje, předá všechny své otočené karty soupeři. Kdo však uchopí totem omylem, ten si za trest vezme všechny otočené karty od všech soupeřů. Vítězem hry se pak stane ten hráč, který se první zbaví všech svých karet.

Na první pohled to vypadá jednoduše, ale hlavní vtip je v rozdílnosti, resp. podobnosti obrázků na kartách. Na nich jsou zobrazeny různě složité symboly v několika barvách, které se občas liší jedním malým detailem.

Aby toho nebylo málo, občas se na stole objeví nějaká speciální karta, která nějakým způsobem mění pravidla hry. Např. se místo stejného symbolu hraje na stejnou barvu. Jiná karta naopak nutí všechny hráče, aby co nejrychleji popadli totem. Pokud se podobných karet sejde více, vytváří to slušný zmatek, ve kterém se orientují jen ti nejbystřejší hráči.

Se svou krátkou hrací dobou, jednoduchými pravidly a vysokou zábavností patří Jungle Speed mezi hry vhodné do každé společnosti a pro každou příležitost.

Herní součásti:
 • 1 pravidla hry
 • 1 totem
 • 1 pytlík na karty 
 • 80 obrázkových karet

Hodnocení a recenze čtenářů

4.8 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Martin Janáč

  Jedna z oblíbených postřehových her. Moc pěkně funguje i ve více hráčích (naposledy hráno v 6 lidech a všichni jsme se bavili).

  Hra, ADC Blackfire, 3558380007043

 • 5 z 5 hvězdiček Jaroslava Ptáková

  Tak tuto hru opravdu doporučuji. Skvělá na postřeh a detail. Vždy si s touto hrou užijeme strašně zábavy. Je to jedna z našich oblíbených her.

  Hra, ADC Blackfire, 3558380007043

 • 5 z 5 hvězdiček Veronika P.

  Skvělá hra na postřeh, rychlost a pozornost člověka. Naše povinná výbava na letní dovolené.

  Hra, ADC Blackfire, 3558380007043