4.4 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Humorná knížka o lásce, přátelství a hlavně o naději pro ženy bez rozdílu věku Julianě je třicet a právě se snaží něco v životě změnit. Ve chvíli, kdy se pokouší ukončit první, nepříliš vydařené manželství, potkává osudového muže svého života. Z bouřlivého vztahu odchází se zlomeným srdcem, ale bohatší o odhodlání a s vědomím, že když chce… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Štěstí je zadarmo
-
Svatba s milionářem
-
Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou
-
Pekáč buchet
-
Jak přežít svého muže
-
Mrazivé hry
-
Tři plus jedna
-
Miluji tě, Jasone Thorne
-
S hlavou v oblacích (pejru)
-
Chci tě svést
-
Dotkni se mě, lásko
-
Herečka
-
AKCE Manžel do domu… hůl do ruky
-
První noc bez lásky
-
Zkus mi věřit
-
AKCE Dokud se budeš smát
-
Druhá šance
-
AKCE Ať mě to nebolí!
-
Záměna
-
Bestseller Sladká nevědomost
-
V cizích botách
-
Chci tě zpátky!
-
Když tě miluje Skot
-
Příliš mnoho vzpomínek
Humorná knížka o lásce, přátelství a hlavně o naději pro ženy bez rozdílu věku
Julianě je třicet a právě se snaží něco v životě změnit. Ve chvíli, kdy se pokouší ukončit první, nepříliš vydařené manželství, potkává osudového muže svého života. Z bouřlivého vztahu odchází se zlomeným srdcem, ale bohatší o odhodlání a s vědomím, že když chce člověk něco dokázat a změnit, musí se spolehnout hlavně sám na sebe.
Prý se vám v životě věci nepřihodí dvakrát stejně! Tak to je tedy pěkná hloupost. Juliana je toho důkazem. Dvakrát se zamilovala do stejného muže, jemuž říká Podvodník, hlavně proto, že je to podvodník, a ten jí dvakrát zlomil srdce. Ovšem když máte kolem sebe dobré kamarádky, s nimiž to táhnete v dobrém i zlém už od dětství, dá se i nadvakrát zlomené srdce přežít. Juliana má naštěstí po ruce nejlepší přítelkyni Danielu, která i ty největší průšvihy komentuje s humorem a nadhledem, a před sebou nové výzvy, nová setkání a novou naději, že ji v životě čeká ještě spousta věcí. A také dojde k poznání, že v lásce můžete chvilku prohrávat, ale nikdy to nesmíte vzdát. A kdybyste už opravdu nevěděly kudy kam – kupte si nové boty. Protože to je ten nejlepší lék na všechny smutky.
Anna Tůmová
(nar. 1961, Praha)
Vystudovala ekonomii, pracovala nejprve jako referentka v propagaci, autorsky spolupracovala s televizními produkcemi, a později zastávala manažerské posty v několika zahraničních firmách. Před šesti lety ze zdravotních a osobních důvodů přerušila pracovní kariéru, odstěhovala se mimo Prahu, kde stále žije, a začala se věnovat psaní. Její literární prvotinou byla kniha A co s tím má společnýho láska?, jejíž úspěch ji přiměl, aby v psaní pokračovala.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Iva Burdová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kdo má rád romantiku je tato kniha ta pravá!!!
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE