6 červencových novinek, které si přibalit na dovolenou
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Výhodný balíček
Jedná se o set samostatných knih, nikoliv o balení v dárkovém či kartonovém boxu. Tři bratři zdědí pohádkové impérium Dreamland, ale spolu s ním i podmínky, které by pokazily náladu i tomu nejotrlejšímu miliardáři. Aby získali své dědictví, musí splnit poslední přání svého dědečka – a ukáže se, že peníze sice otevřou kdejaké dveře, ale… Přejít na celý popis
Jedná se o set samostatných knih, nikoliv o balení v dárkovém či kartonovém boxu.
Tři bratři zdědí pohádkové impérium Dreamland, ale spolu s ním i podmínky, které by pokazily náladu i tomu nejotrlejšímu miliardáři. Aby získali své dědictví, musí splnit poslední přání svého dědečka – a ukáže se, že peníze sice otevřou kdejaké dveře, ale na city, staré chyby a tvrdohlavé srdce jsou dost krátké. V tomto balíčku čekají pracovní dohody, falešné vztahy, druhé šance i hrdinové, kteří jsou zvyklí řídit firmy, ale sami sebe zvládají podstatně hůř.
Renáta Lacková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Za mě lepší jak první díl.
Jitka Zajaková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Nic náročného,spíš taková oddychovka,ale četlo se velmi dobře a rozhodně nenudila.
Kristýna Kočová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Milujete romantiku a pohádky? Pak tu mám pro vás jednu krásnou, romantickou knižní pohádku, jež si určitě užijete. Máme tu sebestředného miliardáře, který musí v Dreamlandu splnit úkol, s nímž mu může pomoct jedna bláznivá, legrační, věcně pozitivně naladěná Zahra. Jednoduše, ona je jeho naprostý protiklad a ty se přece přitahují, ne? Pokud máte rádi tzv. grumpy and sunshine, pak se vám to v téhle knize splní. Rowan postupně díky Zahře roztával, dělal co by nikdy dřív sám od sebe neudělal, například stavěl sněhuláka. To je to, co mám v knihách ráda. Když postava/y postupně vyvíjí. Pro mě bylo nové a originální i prostředí zábavního parku, trochu mi to připomínalo Disneyland, ačkoliv jsem tam nikdy nebyla. Každopádně všechny ty atrakce, stánky, horské dráhy, hrady… jak já bych se tam taky ráda podívala. Nejlépe se Zahrou, jelikož věřím, že s ní bych si to naprosto užila. Ona by byla můj člověk, protože je stejně bláznivá, zdtřeštená a já věřím, že by to s ní byla opravdu jízda. Co se týče konce knihy, ten byl za mě sladký jak velké balení gumových medvídků či jiné sladkosti. Ale jo, sedělo to tam. Jediné mé mínus bylo v tom, že jsem se někdy prostě nudila. Něco mi v tom příběhu chybělo, abych si z něj sedla na zadek, jako třeba z mé milované Nespoutané Aljašky. Každopádně jsem zvědavá a těším se na další dva díly aka další dva bratry s příjmením Kane. Jelikož to, co budou muset splnit ti dva, to bude ještě zajímavé.
Teri registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Zahra je sympatická mladá žena, která mi nakonec přišla i ambiciózní, optimistická, veselá. Úplný opak Rowana, který má snad nejradši jen práci, než tedy potkal Zahru...krásně se ale doplňovali. Příběh byl super v tom, že se odehrává v jiném prostředí, než jsem zvyklá. Celkově pointa super. Ale na to, že to oběhlo snad celý internet, jsem asi čekala něco trochu víc. Proto jen 4 hvězdy z 5. Jinak jde určitě o super oddechovku pro romantické duše s trochou erotiky. Navíc se autorka dobře čte. Více se ale těším na příběhy ostatních bratrů.
Jana Málková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Čekala jsem od této knihy víc. Zprvu se mi líbila originalita, ale sklouzlo to k typickému konci. Chování Rowana je nereálné, působí na mě divně. Zahra je naopak skvělá postava plná pozitivní energie a ne jedna čtenářka se v ní najde.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Pokud vám seriál Heated Rivalry (Spalující rivalita) nedal spát a zhlédli...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...