3.7 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, do 17. 4. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
357 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Válka napříč Andalorem roztříštila mohutné říše a dala vzniknout řadě menších království. Přestože uběhla řada let od posledního velkého konfliktu, mnozí se jen těžko vyrovnali s porážkou. Doby míru totiž vytváří pocit bezpečí a dávají prostor poraženým olízat si své rány a postavit se znovu na nohy. Dějství první knihy započne ve vítězném… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Chmurný Válečník
-
Poloviční král - Ptačí srdce 1
-
Černí jestřábi
-
Píseň severu
-
Svět v bouři
-
Vazač vzpomínek
-
Posmrtná predace
-
Zaklínač - Skleněný dům
-
Volání vlka
-
Když padaly hvězdy
-
Vládci popela
-
Tisíciletý démon - Purpurová noc 2
-
Arábie - Mezi beduíny
-
V ledovém sevření
-
Fablehaven Čaroles
-
Zaklínač - Liščí děti
-
Bestseller Elektronická dárková poukázka 2000 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
V zajetí zimy
-
Koralina
-
10 ZA 500,- Nebuďte za ha*jzla
-
Na prahu očistce - Sektor Hirano 5
-
10 ZA 500,- Ranhojička
-
Bestseller Atomové návyky
-
Předběžné varování
Válka napříč Andalorem roztříštila mohutné říše a dala vzniknout řadě menších království. Přestože uběhla řada let od posledního velkého konfliktu, mnozí se jen těžko vyrovnali s porážkou. Doby míru totiž vytváří pocit bezpečí a dávají prostor poraženým olízat si své rány a postavit se znovu na nohy. Dějství první knihy započne ve vítězném Gaerwellu a uvede jej nadějný princ Aeryon cestující po boku svého otce, mladá lady Elena zkroušená osudem a zkušený lord velitel Aldyn vyšetřující podivné vraždy v hlavním městě. Na obrácené straně společnosti stojí opěvovaný otrok Belario bojující pro odiv obecenstva v pouštních arenách prastarého města Oryasu a neohrožená zlodějka Sera na cestě do bohatého Eriadu.
- Nakladatel
- Kříž Petr
- Rozměr
- 140 x 206 x 42
- isbn
- 978-80-270-9100-3
- Vazba
- pevná vazba
- datum vydání
- 25.02.2021
- ean
- 9788027091003
- Počet stran
- 464
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 10 hodnocení čtenářů
8× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Qwertz registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha přečtena jedním dechem, svět i děj je propracovaný a poutavý. Těším se na případné další díly a představení okolních zemí, rodů a další historie. Trošku mě mrzí, že těch linek postav bylo možná trochu moc a děj šel potom velmi rychle (spěchal) a skončil velmi náhle. Čím víc jsem se blížil konci, tím víc bylo předvídatelné, *SPOILER*, že se vše pokazí a možná to bylo až moc na sílu - na začátku kapitoly jsem přemýšlel jen, kdo a jak.... Zvraty však uvěřitelné, emoce vzbuzené, suma sumárum skvělá kniha a pro fantasy (jsem rád, že tam není zatím tolik magie, ale jen nastíněné božstvo) čtenáře, povinnost. Kdyby to šlo, dám 4,5/5 *
Přečíst více -
Günter registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Neskutečný fantasy počin. Pro každého povinost
Přečíst více -
Tereza registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha byla opravdu skvělá. Autorův jazyk psaní je úžasný. Ta slovní spojení, popisy a zvraty. Přesně ví, kde kapitolu ukončit a pak je najednou po půlnoci. Ale tak ještě jednu kapitolu .
Přečíst více -
Petr Osina registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Česká tvorba na světové úrovni. Tak bych popsal Relikty minulosti – Podzimní bouře. Vůbec byste nepoznali, že je tato kniha prvotinou českého autora. Už od první stránky máte totiž pocit, že čtete nějaký světový bestseller. Navíc najdete v knize nádherné ilustrace, které doprovází děj a nesmím zapomenout i na obří mapu Andaloru, kterou si jednoduše zamilujete. Pokud máte rádi rytířské nebo gladiátorské souboje, jste na správném místě. Šest dějových linek z dokonale promyšleného světa Andaloru vás naprosto vtáhnou do děje. Já osobně bych v knize uvítal klidně prvky magie, ale i přes tuto absenci jsem si příběh oblíbil do posledního slova. Možná si budete na začátku připadat stejně ztracení jako já. To velké množství postav, které postupně vstupují do děje, vás ale nijak nezaskočí, protože nám autor nachystal na konec knihy krásně obsáhlý a přehledný rejstřík všech jmen a rodů, které jsou zmíněny v příběhu. Teď mě asi většina z vás ukamenuje, ale i přes to, že nejsem velkým fanouškem GoT, měla tato kniha podobnou „atmošku,“ která mě tady vůbec ničím nevadila. Nedokážu si ani zdaleka představit kolik úsilí a času musel autor vynaložit k tomu, aby vzniklo něco tak velkého a dokonale promyšleného. Nyní autor pracuje už pomalu na pokračování a já už teď vím, že si ho jednou s radostí zakoupím a přečtu. Děkuji spisovateli Petru Křížovi za poskytnutí recenzního výtisku. Bylo mi ctí vstoupit do nádherného příběhu, který dosahuje světové úrovně. Petr z Knihstagramu
Přečíst více -
Hoffik registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Objev roku! Autor opravdu mile překvapil. Kniha je velmi poutavě napsaná, příběh skvěle vystavěný z pohledu několika hlavních postav, jejichž osudy se pomalu začnou prolínat. Pokud by člověk neviděl obálku, mohl by si myslet, že jde o překlad světového bestselleru. V tomto prvním díle se nám pomalu schyluje k větším zvratům a moc se těším na druhý díl!
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Spalující rivalita: hokejová romance, která si podmanila čtenáře i diváky | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Klára Vajnerová: „Ráda si představuji, že jsem kmotrou knih“ | DOBRÝ ROZHOVOR
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR
-
I tentokrát jsme Obchodníkem roku s knihami. Děkujeme, že jste u toho s námi!
-
Knižní veletrh v Londýně – den třetí: Poklady místních knihkupectví