S láskou máma: thriller, který mě vytáhl ze čtecí krize | RECENZE
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Kniha ( pevná vazba )
Někdy i obyčejný školní úkol může změnit váš život. Joe Talbert měl na hodinu literatury sepsat životopis někoho neznámého. A rozhodl se pro Carla Iversona, umírajícího usvědčeného vraha. Během jejich rozhovorů Joeovi dojde, že byl Carl odsouzený neprávem a rozhodne se jeho jméno očistit. Nemohl si však vybrat nic nebezpečnějšího než bojovat… Přejít na celý popis
Někdy i obyčejný školní úkol může změnit váš život. Joe Talbert měl na hodinu literatury sepsat životopis někoho neznámého. A rozhodl se pro Carla Iversona, umírajícího usvědčeného vraha. Během jejich rozhovorů Joeovi dojde, že byl Carl odsouzený neprávem a rozhodne se jeho jméno očistit. Nemohl si však vybrat nic nebezpečnějšího než bojovat za očištění zahořklého starce, jehož kdysi odsoudili za hrůzný zločin.
4.5 z 5 28 hodnocení čtenářů
18× 5 hvězdiček 7× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Anonym registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Vydařený debutový thriller okořeněný sympatií a empatií obou hlavních hrdinů. Oblíbila jsem si postavu autistu Jeremyho. Nejvíc se mi líbila poslední třetina příběhu a s radostí si přečtu i slibované pokračování.
I registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Byla jsem nadšená :)
Aneta S. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Tajemná, překvapivá kniha. Téma závažné, je těžké měnit předsudky. Příjemná detektivka.
Eva registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvělá napínavá detektivka se sympatickým a uvěřitelným hrdinou, který byl takovým roztomilým slonem v porcelánu. Žádné násilné kombinování, překrucování už odhaleného atd. V jisté jednoduchosti je největší krása. Opravdu vydařená kniha!
Markéta registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Napínavý příběh, který se mi moc pěkně četl.Za mě velká spokojenost a určitě můžu jen a jen doporučit.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Napětí, rodinná tajemství, brutální vraždy, zmizelé dívky i minulost,...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....
Rychlost, jakou jsem proletěla seriálem Spalující rivalita (Heated Rivalry) i...
Žijeme ve světě neuvěřitelných možností, a přesto by to mohlo být...
České autorky letos rozhodně nezůstávají u jednoho žánru ani tématu....