Někdy navečer, když se tak dívám na západ slunce Richard Sobotka E-kniha

Někdy navečer, když se tak dívám na západ slunce E-kniha

Richard Sobotka

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

89 Kč s DPH

Ve své povídkové knize s poetickým názvem Někdy navečer, když se tak dívám na západ slunce, provokuje Richard Sobotka v deseti povídkách životní lidské hodnoty. Nastavuje čtivým způsobem v širších souvislostech zrcadlo života kolem sebe, ať už fabulací, nebo čerpáním námětů z životních příhod lidí, kteří se ocitají v pozoruhodných životních… Přejít na celý popis

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

Ve své povídkové knize s poetickým názvem Někdy navečer, když se tak dívám na západ slunce, provokuje Richard Sobotka v deseti povídkách životní lidské hodnoty. Nastavuje čtivým způsobem v širších souvislostech zrcadlo života kolem sebe, ať už fabulací, nebo čerpáním námětů z životních příhod lidí, kteří se ocitají v pozoruhodných životních situacích, jež si chtě nechtě musejí prožít v dané době.

Spisovatel Richard Sobotka, který se úspěšně mimo jiné věnuje i novinářské činnosti, je nositelem několika literárních cen. Například povídka z nově vydané knihy Sám přes Atlantik byla oceněna v celostátní soutěži „Povídka 93“, vyhlášené v roce 1989 Klubem spisovatelů nestraníků, Praha první cenou. Za svou knihu Bezruký Frantík získal v roce 2004 Cenu hejtmana Moravskoslezského kraje a za publikaci Hurá na medvěda! dostal v roce 2005 Cenu Egona Ervina Kische.

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Česká beletrie
Nakladatel
Žár
datum vydání
2013
ean
9788087334027
Jazyk
čeština
Počet stran
94

Bestseller v knihy Dobrovský

211111. v e-shopu | 223594. minulý týden

915. v E-knihy - Česká beletrie | 796. minulý týden

Hodnocení čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora