Krmit démony E-kniha

Krmit démony E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Kudy prorůstají mocné spáry politické propagandy? Když Scott Brennan sestavoval na univerzitě promyšlenou kampaň ke své kandidatuře do studentského parlamentu, neměl ponětí, co všechno tím pro něj odstartuje… Netušil, že díky své cílevědomosti, schopnosti mistrné manipulace a datům šikovně získaným ze sociálních sítí ho jednou čeká závratná… Přejít na celý popis

Darcy Coates: Pod hladinou Žádné světlo, žádný vzduch, není úniku... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Kudy prorůstají mocné spáry politické propagandy? Když Scott Brennan sestavoval na univerzitě promyšlenou kampaň ke své kandidatuře do studentského parlamentu, neměl ponětí, co všechno tím pro něj odstartuje… Netušil, že díky své cílevědomosti, schopnosti mistrné manipulace a datům šikovně získaným ze sociálních sítí ho jednou čeká závratná kariéra, která se dovrší v prezidentské kampani bývalého realitního makléře, jenž svým heslem o pozvednutí Ameriky změní způsob vedení politického boje. Kdo za tím vším však skutečně stojí? Kdo tahá za nitky? A kdo z toho všeho bude nakonec profitovat? Strhující thriller z politického zákulisí vás vtáhne do spletité sítě hybridních válek, mocenských zájmů, oligarchů, mediálních magnátů, mafií i nadnárodních internetových společností a poodhalí vám mrazivý způsob, jakým se propojují zájmy mocných od Ruska až po Ameriku.

Sdílet 0

Nakladatel
CPress
jazyk
čeština
Počet stran
368
datum vydání
1.01.2020

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

 • 5 z 5 hvězdiček Anna Krzystková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Dávám 5 hvězdiček i přesto, že se kniha pro složitost děje a mnohost postav četla poněkud obtížněji- potřebovala by ještě jedno přečtení, kdyby bylo více času. 5 hvězdiček proto, jak brilantně jsou v knize odhaleny prakticky manipulací a propagandy, ovlivňování voličů- a že téměř vše v knize "vykonspirované" se skutečně stalo... včetně volební situace v USA. Kloubouk dolů před autorkou a její znalostí zákulisních mechanicmů politiky, povětšinou velmi nepřátelských demokracii.

  Kniha, CPress, 2020, 9788026433316

 • 5 z 5 hvězdiček Tomas Kozel registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Aktuálnost

  E-kniha, CPress, 2020,

 • 5 z 5 hvězdiček Veronika registrovaný uživatel

  Velmi aktualni kniha, uplne neskutecne, jak funguje vytvareni dezinformaci a co vsechno je v pozadi, perfektne napsano.

  E-kniha, CPress, 2020,

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 279 Kč Nápověda