4.4 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení Do 23. 2. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
Na produkt nelze uplatnit slevu.
229 Kč s DPH
Běžně 449 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Nejnižší cena před akcí: 369 Kč
Nepřehlédněte! Tento produkt je zařazen do Akce Zima v Česku s příběhy bez hranic
Zločin má i ženskou tvář – a nikdo to neví lépe než Lucie Bechynková, zločinožroutka a spoluzakladatelka oceňovaného podcastu Opravdové zločiny. Čeho všeho jsou ženy schopny? Co je k mnohdy brutálním činům vede? A jak vypadá osobní i pracovní život policistky, soudní psycholožky nebo ředitelky věznice? Poznejte téma zločinu z opomíjeného úhlu… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Skutečné zločiny po česku
-
Největší záhady zločinu
-
České podsvětí Josefa Klímy
-
Zabiják od Zelené řeky
-
Skutečné zločiny na Ostravsku
-
Columbine
-
Náměsíční vrazi
-
AKCE Skutečné zločiny po česku 2
-
Ne/Promlčeno - Divoké devadesátky, mafiánské popravy a skutečné zločiny, které mění osudy
-
Bestseller Lovec přízraků. Markovič
-
Skutečné zločiny v Brně a okolí
-
Hlasy zločinu
-
Richard Ramirez: Night Stalker
-
Já, malý bůh
-
Ted Bundy, vrah po mém boku
-
V mysli vraha - Skutečné české kriminální případy
-
Případ Hojer a další temné kauzy 20. století
-
Kriminální případy z Orlických hor 2
-
Černá kniha českých bestiálních vrahů
-
Sérioví vrazi
-
Hlasy zločinu: 14 příběhů
-
Největší záhady kriminalistiky
-
Orlické vraždy: Akce Přehrada očima vyšetřovatele
-
10 ZA 500,- Americký predátor
Zločin má i ženskou tvář – a nikdo to neví lépe než Lucie Bechynková, zločinožroutka a spoluzakladatelka oceňovaného podcastu Opravdové zločiny. Čeho všeho jsou ženy schopny? Co je k mnohdy brutálním činům vede? A jak vypadá osobní i pracovní život policistky, soudní psycholožky nebo ředitelky věznice? Poznejte téma zločinu z opomíjeného úhlu pohledu! Zjistíte, že trestné činy spáchané ženami se co do temnoty a krutosti vyrovnají i nechvalně proslulým vrahům.
- Nakladatel
- CPress
- Rozměr
- 145 x 205
- datum vydání
- 17.08.2023
- ean
- 9788026448563
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 400 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 200
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-264-4856-3
-
Lucie Dvořáková
Zrovna jste doposlouchali svůj oblíbený true crime podcast a nevíte, co se životem? Co se zkusit vrhnout na novou knihu Lucie Bechynkové „Ženy zločinu“? Já se na knihu těšila hlavně kvůli feministickému nádechu a výborné obálce, ale nezklamala mě? Nebylo by lepší, kdyby o vybraných zločinkyních natočila Lucka prostě jen podcast? Dozvíte se v následující recenzi.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.3 z 5 66 hodnocení čtenářů
34× 5 hvězdiček 18× 4 hvězdičky 11× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 3.5 z 5
-
Anna Capoušková registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Skloubení příběhů vražedkyň a kriminalistek/ředitelky věznice. Spíše, jak novinové články. Osobně mě kniha moc neoslovila. Vražedkyně spíše zahraniční. Přišlo mi jak přepsaný podcast.
Přečíst více -
Pavel Černý registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Oproti třeba knize "Vrah je v každém z nás" od stejné autorky, mě tahle kniha nedokázala až tolik vtáhnout. Myslím, že kdyby tam byly místo dvou rozhovorů raději dva další příběhy vražedkyň tak by to knize prospělo. Ale určitě stojí za přečtení a jako správný zločinožrout jsem ji musel mít.
Přečíst více -
TEREZA registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Kniha má zajímavý nápad, líbilo se mi, že byla o ženách a poslední rozhovor mě bavil nejvíce. Jenže je to furt stejné - uspěchané. Některé otázky byly položené zvláštně, někdy dokonce dětinsky, odpovědi plytké. Mám koupené Opravdové zločiny (také uspěchané), Opravdové zločiny 2 (už lepší), Ženy zločinu a chystám se koupit si i Lucky detektivku, protože je pro mě prostě známá osoba, je mi příjemná a ráda bych její knihy měla, ale myslím si, že by měla trochu ubrat, vydat raději jednu knihu za rok, ale dát tomu fakt co nejvíc.
Přečíst více -
Eliška Krištofová registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Tohle bylo slabý.. Do podcastu možná, ale do knížky fakt ne..
Přečíst více -
Silvi01 registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Ženy zločinu.. kniha je napsaná tak, že zde máme jeden příběh nějaké ženy, která někoho zabila, a poté jeden rozhovor s policistkou, ředitelkou věznice, nebo soudkyní. Překvapilo mě, že zde bylo vidět pár chyb, které byly docela výrazné, jako například změna jména v příběhu téhož muže, o kterém se celou dobu bavíme. Příběhy žen, které spáchaly zločin mě bavili, byly krásně a pochopitelně sepsané. Za to rozhovory mi přišli uspěchané. Často se ve většině rozhovorů v druhé půlce opakují tytéž otázky, jako v rozhovoru předtím a za mě zbytečně. První rozhovor je za mě úplně zbytečný. Odpovědi plytké, úsečné a vůbec mě nebavil. Za mě, byl nejlepší rozhovor s ředitelkou věznice, kde jsem pochytila snad nejvíce poznatků. Jako správný zločinožrout jsem si knihu pořídit musela, ale myslím si, že kdyby Lucka knihu vydala později a dala tomu více, tak by se nic nestalo a kniha by nebyla tolik uspěchaná.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek
-
České vydání Alchemised: ilustrace a barevná ořízka potvrzeny. Předobjednávky spuštěny
-
Za hranicí času: kniha, u které budete chtít „ještě jednu kapitolu“ | RECENZE
-
Nevíte, co číst? Prolistujte si náš nový knižní katalog na jaro 2026
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Kniha Azraelova – drsná, temná a překvapivě návyková | RECENZE
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese