0.0 z 5 hvězdiček
pevná vazba241 Kč
Běžně 269 Kč
Kniha ( pevná vazba )
Pokud jste si někdy říkali, jaké by to asi bylo jít na večeři k Franzi Kafkovi, Jane Austenové nebo Raymondu Chandlerovi, pak toto je kniha pro vás. Recepty Marka Cricka mají formu literárních hříček, které napodobují styl slavných spisovatelů od Homéra až po Irvina Welshe.Ať už máte chuť na "kohouta na víně à la Gabriel García Márquez" nebo na … Přejít na celý popis
Lucemburská epopej pokračuje! Začtěte se do dalšího mistrného vyprávění o zajímavém období českého historie z pera Vlastimila Vondrušky.
Více informací
Pokud jste si někdy říkali, jaké by to asi bylo jít na večeři k Franzi Kafkovi, Jane Austenové nebo Raymondu Chandlerovi, pak toto je kniha pro vás. Recepty Marka Cricka mají formu literárních hříček, které napodobují styl slavných spisovatelů od Homéra až po Irvina Welshe.Ať už máte chuť na "kohouta na víně à la Gabriel García Márquez" nebo na "Kafkovu rychlou polévku", tato vtipná literární kuchařka vám při vaření připraví takovou zábavu, že se vám z kuchyně ani nebude chtít. Zaručeně potěší milovníky jídla i literatury.
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.