Co když zůstaneme (Defekt)

Autor Sarah Sprinz

Co když zůstaneme (Defekt) - Sarah Sprinz Nedostupné

Co když zůstaneme (Defekt)

Autor Sarah Sprinz

Součástí série: Co když... 2. díl z 3

Defekt

Stav Velmi dobrý

Vada Pomačkaný přebal, naražené a natržené desky, drobný vryp na ořezu stran.

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Čekání na barbary

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 298 Kč

Čekání na barbary

Amber Gillsová na studium sice zvysoka kašle, ale po vyhazovu z torontské architektury se její nevázaný život obrací vzhůru nohama. Nejlepší kamarádka Laurie Cavelleové odchází na nátlak veleúspěšných rodičů studovat do rodného Vancouveru.Jedinou útěchou v nepřátelském prostředí je jí zprvu jen blízkost Laurie a znovuobjevená vášeň pro… Přejít na celý popis

Parker S. Huntington: Niccolo Andretti Na jeho hlavu je vypsána milionová odměna. Ona bojuje za svou sestru a zkusí ho vydírat... Více informací

Popis

Amber Gillsová na studium sice zvysoka kašle, ale po vyhazovu z torontské architektury se její nevázaný život obrací vzhůru nohama. Nejlepší kamarádka Laurie Cavelleové odchází na nátlak veleúspěšných rodičů studovat do rodného Vancouveru.

Jedinou útěchou v nepřátelském prostředí je jí zprvu jen blízkost Laurie a znovuobjevená vášeň pro krasobruslení. Dívka bojuje nejen s pedantským otcem, který ji svými penězi a postavením na fakultě drží v šachu, ale také s ambiciózními spolužáky. Mezi nimi vyniká především Lauriin spolubydlící, pohledný snaživec Emmett Sorichetti, s nímž Amber kvůli náročnému projektu uzavírá výhodnou dohodu.

Emmett se postupně stává víc než jen spojencem z nutnosti a odhaluje jí své pečlivě střežené soukromí. Také Amber odkládá svoji přezíravou masku a zjišťuje, že předsudky se nevyplácejí a nezávazný vztah s medikem Colem jí pomalu přestává stačit.

Dokáže se Amber vymanit z role zpovykané drsňačky a překonat letité trauma, kvůli němuž zanevřela na vážné vztahy?

Sdílet 0

Nakladatel
Red
datum vydání
27.04.2022
Počet stran
440
isbn
DEF0000057680
Vazba
pevná vazba
ean
DEF0000057680
 • Anastasja Vištalová Anastasja Vištalová

  Dílo potěší zejména romantické duše, ale nadchnou se pro něj i ti, kdo hledají „něco lehčího“. Mimo čtivého počinu, který vám nasadí brouka do hlavy a donutí vás přemýšlet o hodnotách lidského života, dostanete i krásnou obálku, jež zaujme svou jednoduchostí. V případě, že vás omrzela díla z červené knihovny, která mohou být pro někoho na vlas stejná a nezajímavá, sáhněte po této novince, která sice zasytí váš hlad po romantice, ale nabídne vám k tomu i originální dějovou linku a sympatický pár.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 47 hodnocení čtenářů

32× 5 hvězdiček 11× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Kristý @mala_knihomolka_ registrovaný uživatel

  Tohle byla oproti prvnímu dílu (který se mi také líbil, ale mělo to mušky) úplně pecka! Pokud se vám líbilo Cítit znovu od Mony Kasten, tak myslím, že se vám Co když zůstaneme bude také líbit. Ovšem nebojte, není to stejné, jen to má podobný náboj a máme tu opět "bad girl" a kluka slušňáka. Tohle obracení rolí mě baví. I když jsem na začátku chvíli Amber nerozuměla a měla jsem chuť jí promluvit do duše. Postupem času si s ní projdete vývojem a budete ji mít rádi, stejně jako Emmeta, ten byl takový zlato, milý, starostlivý, ochotný pomoct, ač to v životě neměl lehké. Kniha je docela bichlička, přesto jsem ji vždy hrozně nerada odkládala, protože jsem chtěla číst dál. Také se tu ukazuje, jak důležité je spolu mluvit, vyslechnout si druhé, když mají s něčím problém. Navíc jsem se dozvěděla několik nových věcí, co se týče architektury. Jinak nesmím opomenout další krásnou obálku, která vás jistě bude také lákat. Nemám co bych vytknula, opravdu se mi to moc líbilo.

  Kniha, Red, 2022, 9788027701308

 • 5 z 5 hvězdiček Klára registrovaný uživatel

  Neskutečná kniha! Už první díl mě velmi zaujal a přečetla jsem ho jedním dechem, proto jsem se na pokračování těšila. Příběh předčil moje očekávání a Amber jsem si velmi oblíbila. Určitě všem doporučuji :)

  Kniha, Red, 2022, 9788027701308

 • 5 z 5 hvězdiček Zuzana Zusková registrovaný uživatel

  Hlavní roli v této knize má Amber, nejlepší kamarádka Laurie z předchozího dílu. Amber trochu zvlčila a vyhodily jí z vysoké školy, a musí s přestěhovat zpět domů. Rodina uznávaných architektů jí dává zabrat. Emmet je v této knize takový ten dříč a hodný kluk v jednom, pro rodinu by udělal cokoliv. Je to zajímavá kniha, které nic nechybí ba naopak chvílema až tají dech. Nutně člověk potřebuje vědět jak to dopadne a tak čte a čte až je na konci. První díl se mi velmi líbil ale tenhle ho ještě trochu předčil. Tak teď uvidíme jaký bude ten třetí.

  Kniha, Red, 2022, 9788027701308

 • 5 z 5 hvězdiček Eliška Lenochová registrovaný uživatel

  Doporučuji celou sérii Co když. Knihy se mi líbilo moc. Postavy byly moc sympatické a přečetla jsem je jedním dechem.

  Kniha, Red, 2022, 9788027701308

 • 5 z 5 hvězdiček Adriana Valenčíková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Nádherná kniha fakt moc. Sarah Sprinz fakt umí psát knihy a v téhle knize je toho důkaz ❤️

  E-kniha, Red, 2022,

 • 5 z 5 hvězdiček Anna registrovaný uživatel

  Tuto knihu velmi doporučuji. Je plná překvapení, bolesti a lásky. Doporučuji hlavně milovníkům romantiky.

  Kniha, Red, 2022, 9788027701308

 • 5 z 5 hvězdiček Karolína registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Trošku jsem se bála, sby po vydařeném první díle série Co když... nepřišlo zklamání, že by to prostě nebxlo tak dobrý. Ale bylo to snad ještě lepší. Skvělá knížka, opravdu. Plná různých zápletek, když už myslíte na happy end, tak nastane zvrat. Opravdu skvělá knížka a už se těším na příběh Hope a Scotta.

  Kniha, Red, 2022, 9788027701308

 • 4 z 5 hvězdiček @books_by_dee registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kvalita prvního a druhého dílu byla podle mě na stejné úrovni, možná o trošku byl tenhle díl lepší a proto hodnotím taky 4 ⭐️. Tady se do popředí dostala nejlepší kamarádka Laurie z 1 dílu – Amber a Emmett, Laurie spolubydlící, student architektury. Amber trošku zvlčila a dělá problém za problémem, až ji dokonce vyhodí z vysoký. Rodiče zakročí a musí se přestěhovat zpátky domů, začít studovat na nové univerzitě a začít pracovat na projektu v rodinné firmě architektů. Amber potřebuje s projektem pomoc, a tak se obrátí právě na Emmetta. S Amber jsem měla chviličku problém jako s postavou, ale nakonec si mi získala. Emmetta jsem měla ráda už v prvním díle. A oni dva dohromady, byli vlastně docela roztomilý páreček. Závěrem můžu jen doporučit celou sérii. Za mě fajn romantické příběhy, vždy s nějakou traumatickou linkou. Kdo má rád slow-burny tohle je pro něj to pravé.

  Kniha, Red, 2022, 9788027701308

 • 5 z 5 hvězdiček Terule registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Úplně mi vzala dech. O chlup lepší, než první kniha. Tak bych si přála takového Emeta

  Kniha, Red, 2022, 9788027701308

 • 4 z 5 hvězdiček Dana Zimmermannová /Hnedovlaska.s.knihou registrovaný uživatel

  Co když zůstaneme je romantická slow-burn romance, která vás opět chytí za srdce. Kniha se díky zajímavým a sympatickým postavám čte lehnce a budete se těšit až konečně hlavní dvojice zapálí svůj plamen lásky. Sarah opět děj knihy naplnila spoustou emocí, rodinných problémů a křivd... a také nacházením ztracené důvery v pravou lásku. Je to přesně ta kniha... po které bude mít hřejivý pocit u srdce. Hlavní postavy jsou tentokrát Amber (BFF Laurie) a Emmetta (spolubydlící a kamarád Laurie), kteří oba studují architekturu. Emmettt byl zlatíčko. Toho si nejde nezamilovat a fandit mu. Jeho životní cesta je velice zajímavá a pukalo mi kolirát pro něj srdce... aww a je to užasný bratr pro své sourozence. Miluji jak svoji sestřičku podporoval. Přiznám se, že ze začátku jsem byla z chovnání Amber malinko v rozpacích... poté jsem si ale uvědomila, že to jiste bude jen smutná duše, které bylo nějak ublíženo. Prokoukla jsem tu její skořápku. Amber byla oproti Laurie takový živel a to se mi líbilo. Pokud miluje Isaaca a Sawyer od Mony Kasten jako já... tak tato dvojice má uričté podobnosti s touto legendární dvojicí. Opravdu to jejich jiskření bylo skvelé a jejich polečné chvíle jsem si maximálně uživala. Co když zůstaneme je další skvelá kniha od autorky z německé stáje. Já jsem jednoznačně věliký fanoušek těchto autorek (ještě i Polské autorky z edice RED mají mé srdce). První dva díly ze série vám můžu jedině doporučit. Je to krásné a odpočinkové čtení s pomalu hořící romantikou a s pořádnou dávkou emocí. Pokud milujete Lauru Kneidl a například i Monu Kasten... tak Sarah Sprinz si vás získá. ❤️

  Kniha, Red, 2022, 9788027701308

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 159 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora