5.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech ePUB mobi PDF
369 Kč s DPH
Jsme transparentní
Po úspěšném tripu Střední Amerikou se vandrácké trio Vagamundos vydalo na tajemnou Papuu Novou Guineu. Druhý největší ostrov světa, nazývaný také ostrov lidojedů, jim přichystal nejednu infarktovou situaci… Dozvíte se, kdo je ochraňoval před černou magií, co je na ostrově nemile překvapilo, i čím jim naopak divoká Papua učarovala. Přiznají se,… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Sloni žijí do sta let
-
10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou
-
Místa, kam se nechodí
-
Transsibiřská magistrála aneb S pivem v ruce od Finského zálivu k Japonskému moři
-
Igor Brezovar. Velká jízda pokračuje
-
Novinářem v Číně 2
-
Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor
-
Americké prázdniny
-
Kolem světa žigulem
-
10 000 kilometrů pěšky Latinskou Amerikou
-
S úzkostí pod Everest
-
Sí, vole!
-
Moje Pacifická hřebenovka
-
Igor Brezovar. Velká jízda začíná
-
Pouť k branám Orientu
-
Jak na přechody hor
-
Sama v Tokiu
-
Za tichem - Český les
-
Dokonalý policejní stát
-
Příběh psaný do vody
-
Japonský občasník
-
Dotknout se nebe
-
Pěšky mezi buddhisty a komunisty
-
Za Kačku
Po úspěšném tripu Střední Amerikou se vandrácké trio Vagamundos vydalo na tajemnou Papuu Novou Guineu. Druhý největší ostrov světa, nazývaný také ostrov lidojedů, jim přichystal nejednu infarktovou situaci… Dozvíte se, kdo je ochraňoval před černou magií, co je na ostrově nemile překvapilo, i čím jim naopak divoká Papua učarovala. Přiznají se, kdy si všichni tři sáhli na dno, aby za to vzápětí mohli být nevídaně obdarováni. A povypráví i o tom, co jim tato poslední divočina na Zemi bez milosti nedarovala.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 4 hodnocení čtenářů
4× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Eva Francová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Po tom, co projeli Střední Ameriku, se rozhodli pro druhý největší ostrov – Papuu Novou Guineu. Místo, které bylo dlouho neprozkoumané a žili tam kanibalové. Jak zvládnou dvouměsíční cestu tři cestovatelé, kdo a co se jim připlete do cesty a kdy měli na kahánku? Ponořte se do vyprávění a poznejte jejich dobrodružnou cestu. První cestu ze Střední Ameriky jsem viděla jako dokument, byla na besedě a pořídila i knížku Sí, vole! Tu jsem však ještě nečetla, ale po dočtení této se na ní určitě brzy chystám, bylo to totiž skvělé čtení. Kniha je psána jako deníkové zápisky a tím, že je píše každý sám, máme tak pohled na jejich cestu hned ze tří stran. Celý příběh je svěží, plný humoru, dozvíte se v něm spousta nového. Je samozřejmě i dobrodružný a napínavý. Hlavně je však napsán lidsky a nejednou byl i dojemný. Od začátku byl poutavý, od knihy jsem se vůbec nemohla odtrhnout a v podstatě jsem ji přečetla na jeden zátah. Celá kniha je krásně zpracovaná a nechybí zde ani fotografie. Rozhodně se chci podívat i na film, abych viděla, jak se vše odehrálo a zda jsem si to při čtení představovala stejně. Je skvělé, že se díky takovýmto knihám dostanu na místa, kam se jinak v životě nepodívám.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)