4.4 z 5 hvězdiček
měkká vazbaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Kniha Oceňování bank, pojišťoven a dalších finančních institucí je výsledkem dlouholeté výzkumné práce a zkušeností z oceňovací praxe vedoucího autorského kolektivu a jeho spolupracovníků. Najdete v ní podrobně zpracované postupy oceňování příslušných vybraných finančních institucí, které mohou být považovány za doporučené oceňovací… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
AKCE Pod ochranou
-
Bestseller Psychologie peněz
-
AKCE Finanční řízení komerčních pojišťoven
-
Pod ochranou
-
Bestseller Harry Potter a Kámen mudrců
-
AKCE Podnik v časech krize
-
Bestseller Dívka v ledu
-
AKCE Strategické řízení podniku
-
Ekonomie rodiny v proměnách času, institucí a hodnot
-
Finanční trhy
-
AKCE Finanční trhy
-
AKCE Finanční matematika v praxi
-
Osudné svědectví
-
Finanční trhy
-
Mikroekonomie
-
AKCE Finanční analýza
-
Obrázky pro miminko
-
Jak drahé je zdarma?
-
Finanční účetnictví
-
AKCE Účetnictví a finanční řízení
-
AKCE Finanční řízení podniku
-
Finanční zralost v praxi II.
-
Jak drahá je intuice?
-
AKCE Finanční průvodce nefinančního manažera
Kniha Oceňování bank, pojišťoven a dalších finančních institucí je výsledkem dlouholeté výzkumné práce a zkušeností z oceňovací praxe vedoucího autorského kolektivu a jeho spolupracovníků. Najdete v ní podrobně zpracované postupy oceňování příslušných vybraných finančních institucí, které mohou být považovány za doporučené oceňovací standardy s možností využití jak pro výukové účely na vysokých školách či v rámci získávání příslušných oceňovacích certifikátů, ale také, a to především, pro účely oceňování finančních institucí v praxi. Využít poznatků z této monografie mohou v rámci řešení soudních sporů v této oblasti příslušní soudní znalci, kteří se mohou o zde publikované postupy opírat.
Text je rozdělen do sedmi kapitol, přičemž každá kapitola obsahuje jednotlivé dílčí podkapitoly zabývající se konkrétní specifickou problematikou. Největší část knihy zaujímá problematika oceňování komerčních bank, samostatná kapitola je pak věnována oceňování komerčních pojišťoven, investičních společností a investičních fondů, také penzijních společností a také dalším finančním institucím, jako jsou např. leasingové společnosti a sázkové kanceláře. Zvláštní kapitola je věnována identifikaci diskontní úrokové míry při výnosovém oceňování finančních institucí.
doc. JUDr. Ing. Milan Hrdý, Ph.D. (50) je vysokoškolský pedagog s více než dvacetiletou praxí, zaměřující se na oblast finančního řízení podniku, investičního rozhodování a oceňování finančních institucí. Působí na Katedře financí a oceňování podniku Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, na Soukromé vysoké škole ekonomické Znojmo a je emeritním děkanem Fakulty ekonomické Západočeské univerzity v Plzni. Napsal několik významných knižních monografií, vysokoškolských učebnic a desítky článků do recenzovaných tuzemských i zahraničních časopisů včetně několika prestižních časopisů s nenulovým impakt faktorem. dle ekonomie se zabývá oblastí práva se zaměřením na pracovní právo a právo sociálního zabezpečení.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Drby z Olympu - skvělý nadčasový komiks, který si nejde nezamilovat! | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE