Řím

Řím - Kolektiv Nedostupné

Kniha ( měkká vazba )

    • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Tenkrát v Hollywoodu

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 397 Kč

Tenkrát v Hollywoodu

Objevujte Řím s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 neopomenutelných míst, 150 adres restaurací, kaváren, čajoven, barů, divadel, koncertních síní, obchodů, tržišť, hotelů… A všechny praktické klíče, kvalitní mapy a cenné rady, abyste si Řím užili co nejvíce. Hlavní město Itálie se před vámi v… Přejít na celý popis

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Objevujte Řím s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 neopomenutelných míst, 150 adres restaurací, kaváren, čajoven, barů, divadel, koncertních síní, obchodů, tržišť, hotelů… A všechny praktické klíče, kvalitní mapy a cenné rady, abyste si Řím užili co nejvíce. Hlavní město Itálie se před vámi v mžiku otevře díky tomuto jedinečnému průvodci. Nové vydání, výrazně aktualizováno!

Sdílet

Nakladatel
CPress
Rozměr
124 x 167
Vydání
5
jazyk
čeština
Vazba
měkká vazba
Původní název
Cartoville ROME
datum vydání
11.01.2017
isbn
978-80-264-1187-1
Počet stran
52
Původní jazyk
francouzština
datum dotisku
31.05.2021
ean
9788026411871

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

5.0 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

  • Jakub Hochman registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Jedná se o dobrou a "funkční" publikaci při cestách po Římě. S ní se v Římě neztratíte. Informace o barech apod. jsou sice zastaralé, ale mapky stále aktuální. Dobře se v průvodci orientuje. Co je problémové, jsou mapy dopravy (autobusové, tramvajové, metra - je otevřena nová trasa metra a některé nové stanice). Na cesty po památkách velmi obstojné, nelze se spoléhat na mapky dopravy - ale spolehnout se nejde ani na reálnou římskou dopravu, i když už je to lepší.

    Přečíst více
  • Martina Nováková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Listuje se v ni samo, krásné prehledne zpracování, jak jsme zvykli u National Geographic.

    Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda