4.5 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, ve čtvrtek 25. 6. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
399 Kč s DPH
Běžně 499 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Remo Falcone je nenapravitelný. Jako kápo Camorry vládne svému území nelítostnou rukou. Pak na něj ale vtrhne chicagská mafie. Nyní se Remo chystá na odplatu. Svatba je posvátná a únos nevěsty představuje svatokrádež. Serafina je neteří šéfa outfitu a už několik let je zaslíbena jinému. Když ji Remo cestou do kostela unese ve svatebních… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Zvrácené hry
-
To ti slibuju
-
Sable Peak: Cesta na vrchol
-
Bestseller Má temná touha
-
Bestseller Král závisti
-
Zamilovaná holka
-
Bestseller Novinka Pod jednou střechou
-
Bratři Costellovi: Pomsta
-
Bestseller Novinka Variace
-
Bez milosti
-
Temná koruna
-
Bestseller Nežádoucí sňatek
-
Bestseller Novinka Zamilovaný kluk
-
Na zlaté hraně
-
Těžká koruna
-
Moje drahá Jane
-
Bestseller Novinka Kdo chytá v lese
-
Bestseller Připravujeme Pokřivené duše
-
V zajetí
-
Bestseller Nevhodný letní románek
-
Víc než pomsta
-
Bestseller Novinka Sojka & Sekáč
-
Bestseller Divočina pod kůží
-
Bestseller Stojí za pokus
Remo Falcone je nenapravitelný.
Jako kápo Camorry vládne svému území nelítostnou rukou. Pak na něj ale vtrhne chicagská mafie. Nyní se Remo chystá na odplatu. Svatba je posvátná a únos nevěsty představuje svatokrádež.
Serafina je neteří šéfa outfitu a už několik let je zaslíbena jinému. Když ji Remo cestou do kostela unese ve svatebních šatech, Serafina si rychle uvědomí, že nemůže doufat v záchranu. I v rukou nejkrutějšího muže, jakého zná, je ovšem odhodlána držet se své hrdosti. Remo brzy pochopí, že žena, která mu byla vydána na milost, nemusí být tak snadno zlomitelná, jak si myslel.
Bezohledný muž, který se snaží outfit zničit tím, že zlomí někoho, koho mají chránit. Žena odhodlaná srazit monstrum na kolena. Dvě rodiny, které už nikdy nebudou stejné.
- série
- Kroniky Camorry 3. díl z 3
- Další ze série
-
Kroniky Camorry
1. Dvojí tvář
2. Ledové srdce
3. Nebezpečná pýcha
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Knihy pro ženy »
Romány pro ženy
- Témata
-
Přidat téma
- Nakladatel
- Red
- Rozměr
- 0 x 0 x 0
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-277-6236-1
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 412 g
- datum vydání
- 27.05.2026
- ean
- 9788027762361
- Počet stran
- 416
- Původní název
- Twisted Pride
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 29 hodnocení čtenářů
23× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Didi13 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Celou tuhle sérii naprosto miluju. Už od prvního dílu jsem věděla, že potřebuju další, ale tenhle? Jednoznačně zatím nejlepší! Bylo to syrový, bolestivý, emotivní a já ty emoce cítila úplně na každý stránce. Fakt nebyla chvíle, kdy bych se nudila. A Remo? Na toho mám jen jedno slovo – zvíře. Totální magor, vyšinutec a brutální člověk… ale stejně si ho nějak zamilujete. A Sarafina? Pane bože. To je královna. Silná, sebevědomá, tvrdohlavá a neskutečně badass. Já ji úplně žrala. Klidně by mohla vést celou Camorru ona. No a zbožňuju i všechny bratry Falconovy a jejich vztah mezi sebou. Jsou hrozně semknutí a je vidět, že by pro sebe umřeli. Posledních 100 stránek jsem skoro nedýchala z toho co se tam dělo. Cora Reilly píše jedny z nejlepších mafiánských romancí a její “mafia universe” je neskutečně propojený. Jen doufám, že přeloží i další série, protože já potřebuju víc z tohohle světa. Jestli máte rádi mafiánský romance, tohle si musíte přečíst. Povinně!
Přečíst více -
helevaness registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Takže za mě je to zatím bezpochyby nejlepší díl celé série a s velkou pravděpodobností i nejlepší kniha, kterou jsem letos přečetla. Od prvního dílu tuhle sérii naprosto miluji. V předchozích knihách jsem měla k Removi nejméně sympatií, ale to se změnilo už během prvních stránek. Příběh Rema a Serafiny mi doslova vzal dech. Obě postavy jsem si zamilovala a nebyla jediná stránka, u které bych se nudila. Remo je neskutečně brutální šílenec, ale právě to z něj dělá tak fascinující postavu. A Serafina? To je snad nejsilnější ženská hrdinka, se kterou jsem se při čtení kdy setkala. Celá kniha byla neuvěřitelná emoční jízda plná napětí, vášně i silných momentů. Rozhodně doporučuji přečíst. Na tuhle sérii bych nejraději zavedla povinnost, protože je prostě skvělá.
Přečíst více -
loren registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Celou tuto mafiánskou sérii miluju, ale tahle poslední kniha? To bylo něco! Už od prvního dílu jsem věděla, že nám autorka jednou nabídne Rema a že se z něj všechny sesypeme touhou i dojetím. Splnil snad všechny naše představy o tom, jak by mohl vypadat život po boku drsného mafiána, který je zároveň oddaným a milujícím mužem. Remo, capo Camorry a nejobávanější mafián v celé zemi, si podmanil srdce své zajatkyně, která měla být jen prostředkem k dosažení jeho cílů. Jenže nakonec to byla právě Serafina, kdo si získal jeho srdce. Tenhle příběh byl plný krve, násilí, emocí a lásky, o které se nám ani nesnilo. Dostal mě k smíchu, ale především k slzám. Líbilo se mi, že po únosu a postupném sbližování přišlo nečekané odloučení. A právě od druhé poloviny knihy začalo to pravé napětí. Každá stránka mi drásala nervy a já netrpělivě čekala, jak to celé dopadne. Autorka nám nabídla syrový pohled do mafiánského podsvětí, ale zároveň příběh o skutečné lásce. O dvou lidech, kteří se učí milovat jeden druhého. O obětech, které jsou ochotni přinést, a o tom, jak krásná může být láska, když je opravdová. Velmi oceňuji, že tady nebylo žádné zbytečné drama typu „tys mě zradil“ nebo „ona mě podvedla“. Konflikty byly úplně jiné, mnohem silnější a bolestivější. A právě proto mě příběh Remy a Serafiny zasáhl tak hluboko. Pokud milujete mafiánské romance, tahle kniha vám dá úplně všechno. ♥
Přečíst více -
Vendula Kümmelová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Celá série byla skvělá, ale poslední díl mě naprosto dostal. Knihu jsem zhltla za víkend. Remo je sice magor, ale přesně ten typ, kterého si prostě zamilujete. A Sarafina? Neskutečně silná žena, která by pro své děti udělala cokoli. Jejich příběh to byla emoční dráha. Nejvíc mě bavila soudržnost celé rodiny – ta neochvějná loajalita, vzájemná ochrana a odhodlání držet při sobě i v těch nejtemnějších chvílích. Tenhle díl pro mě krásně uzavřel celou sérii a zanechal ve mně přesně ten pocit, který od podobných knih chci: emoce, napětí a postavy, na které jen tak nezapomenu. Doufám, že budou přeloženy další série.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
S láskou máma: thriller, který mě vytáhl ze čtecí krize | RECENZE
-
6 knižních novinek pro čtenáře thrillerů a detektivek
-
Lights Out: Posedlá - temná romantická komedie, u které se budete chvět vzrušením i smát | RECENZE
-
Otevřeli jsme novou prodejnu Knihy Dobrovský na Palmovce
-
Atomové šelmy: Aréna – Keksík, mutanti a nebezpečná obchodní výprava | RECENZE
-
Pošta Jindekde: magický svět, kde se vzpomínky posílají poštou | RECENZE
-
Co číst po Heated Rivalry? 8 romancí, které zaplní prázdné místo po Shaneovi a Ilyovi
-
Maková pole – kniha, která se stane vaším osobním terapeutem | RECENZE
-
Sněgoňová napsala detektivku, Hanišová se pouští do politiky – 6 novinek od českých autorek
-
Můry: něžné poletování kolem těžkých témat | RECENZE
-
Struny naděje rozehrávají příběh o traumatu, lásce a druhých šancích | RECENZE