4.4 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení Do 9. 3. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
399 Kč s DPH
Běžně 499 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Když Ofélii a Genevieve náhle zemře matka, nemají ani čas truchlit. Ofélie totiž zdědila nejen mocnou nekromantskou magii, ale také obrovský dluh na jejich domě. Situace se však brzy ještě zhorší, protože Genevieve se rozhodne úvěr splatit tím, že vstoupí do Fantasmy – soutěže, kterou většina soutěžících nepřežije, ale vítězi se splní… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Připravujeme Alchemised
-
Bestseller Vstupenka na Festival Knižních závisláků 2026
-
Bestseller Připravujeme Lights Out: Posedlá
-
Bestseller Připravujeme Little Liar: Lžu ti, holčičko
-
Bestseller Připravujeme Duše čarodějky
-
Bestseller Little Stranger: Utíkej, holčičko
-
Bestseller Připravujeme Kde je Molly?
-
Bestseller Na křídlech zrady
-
Bestseller Hunting Adeline: Hon na Adeline
-
Její duše napospas
-
Její duše za pomstu
-
Kletba
-
Lights Out
-
Bestseller Novinka Herkulova krev
-
Bohové a monstra: Kniha Azraelova
-
Bestseller Tajemství všech tajemství
-
Alchemised
-
Bestseller Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
-
Dobrá záložka 138 - ZÁHADNÁ na hradě ukrytá
-
Skřivan & Řemen
-
Bestseller Hunting Adeline Hon na Adeline
-
Bestseller Připravujeme Ďáblova noc 3: Hříšná posedlost
-
Bestseller V krutosti stínů
-
AKCE Čtvrté křídlo - oficiální zápisník
Když Ofélii a Genevieve náhle zemře matka, nemají ani čas truchlit. Ofélie totiž zdědila nejen mocnou nekromantskou magii, ale také obrovský dluh na jejich domě. Situace se však brzy ještě zhorší, protože Genevieve se rozhodne úvěr splatit tím, že vstoupí do Fantasmy – soutěže, kterou většina soutěžících nepřežije, ale vítězi se splní jedno přání.
Aby mohla Ofélie sestru zachránit, musí se hry sama zúčastnit. Fantasma je však prokletým sídlem plným klikatých chodeb a honosných pokojů, v nichž číhají svůdní démoni a hříšná pokušení. Ofélie musí překonat celých devět úrovní zkoušek, aby zvítězila…, pokud ji tedy dřív nepřemůže vlastní strach.
Když jí arogantní neznámý muž nabídne, že by ji mohl ochránit a vést, Ofélie ví, že by mu neměla věřit. Blackwell totiž možná nevypadá nebezpečně, ale zdání může klamat. Jenže v sázce je život její sestry, a tak si nemůže dovolit ho odmítnout. Důležité je, aby ignorovala neodolatelnou temnou přitažlivost, která je k sobě neustále táhne.
Ztráta vlastního srdce je totiž ve Fantasmě nebezpečnější než prohra.
Kniha je doporučena čtenářkám a čtenářům od 18 let.
- série
- Hříšné hry 1. díl z 2
- Další ze série
-
1.
Fantasma
2. Encantra
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Sci-fi, Fantasy a Komiksy »
Fantasy »
Romantasy
- Nakladatel
- Red
- Rozměr
- 147 x 206 x 32
- Původní jazyk
- angličtina
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 454 g
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-277-6147-0
- Počet stran
- 400
- Původní název
- Phantasma
- datum vydání
- 3.09.2025
- ean
- 9788027761470
-
Markéta Nováková
Vítejte v Ďáblově sídle. Zavřete oči a přeneste se s knihou od Kaylie Smith do New Orleans - mezi nekromanty, přízraky, čarodějnice a démony. Tam, kde se nosí korzety a dlouhé, bohaté sukně, vykládají se sny a mluví se s mrtvými. Představte si sychravé počasí a mlhu při zemi. Máte to? Výborně. Jste naladěni na Fantasmu - temnou romantickou fantasy jako stvořenou pro podzimní večery. Tahle novinka navíc přichází s plamennou ořízkou a rozhodně bude zdobit nejednu knihovnu.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 524 hodnocení čtenářů
353× 5 hvězdiček 130× 4 hvězdičky 36× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 2× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 4.3 z 5
-
Lucy1907 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
️ PHANTASMA – Kylie Smith Dark romance | Fantasy | Magie | Zakázané city | Emo napětí ⚔️ "Některé světy si tě přitáhnou. Jiné tě pohltí. Ale Phantasma? Ta tě zatraceně zlomí." ✨ Fantasy, kde magie není kouzelná, ale krutá. Kde city bolí víc než rány mečem. Kde srdce není pro lásku, ale pro obětování. Tohle není žádná pohádka. Tohle je krvavý sen zabalený v hedvábí bolesti. ️ Hrdinka? Mix síly, vzteku, zmatku a hlubokýho zármutku. Není to žádná holka naivka – je to plamen, co spálí všechno, co se jí postaví do cesty. ️ On? Tajemný, zlomený, s temnotou v očích, co tě přinutí dýchat pomaleji. A když se jejich cesty střetnou? Jiskry? Ne. Rovnou požár. Romantika? Slow burn na úrovni: „dotkni se mě ještě jednou a přísahám, že ztratím duši… s radostí.“ Je to surové. Smyslné. A naprosto nebezpečné. #YesPlease Verdikt? Čti, pokud miluješ: morální šed zónu (aka všichni jsou trochu psycho) temnou romantiku, co ti sevře hrudník fantasy, co pálí jako hřích a voní jako konec Hodnocení: 5/5 ztracených duší Tahle kniha mě nezachránila. Ona mě utopila – a já za to děkuju.
Přečíst více -
Kardos registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Pokud hledáte knižní sérii jako je Caraval, toto je přesně pro vás! Naprosto strhující příběh se špetkou erotiky, která by tam za mě ani být nemusela a stejně bych tuto knihu (včetně navazující knihy Enchantra) shltla na posezení.
Přečíst více -
Lenka Lienka registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Kniha přečtená jediným dechem, příběh se mi moc líbil. Rozhodně se těším na další díl. Avšak konec byl trochu zklamáním , uvítala bych kdyby to bylo víc stránek ,potenciál to má. Takhle to bylo moc rychlé ukončení .
Přečíst více -
SL registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Za mňa, super. Tie pikantné scény som rýchlo prechádzala, pretože to ma akosi nebavilo, ale inak, dej na parádu, aj ten svet, ktorý autorka vytvorila. Najprednejšie hodnotenie by to bolo 4.5/5. :)
Přečíst více -
Michaela Laurychová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Pro někoho kdo má rád romantasy bude knížka super. Já ji zkusila na doporučení a bohužel tohle nebude můj oblíbený žánr. Jedině co mě bavilo byl konec.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Magnesia Litera 2026 zveřejnila nominace. Máme hned dva důvody k radosti
-
Odešel velmistr slova: Dan Simmons navždy změnil podobu moderní fantastiky
-
Kráska na věčnosti: Čekáte romantasy? Dostanete mnohem víc! | RECENZE
-
Láska v sedle – sexy kovbojové a druhá šance na lásku | RECENZE
-
Představujeme vám sérii videí o knižních novinkách. A taky Alžbětu
-
Sladká fazolová pasta – román o samotě, přátelství a sakurách | RECENZE
-
Do akce 10 za 500,- jsme přidali 100 nových knih
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Čarodějčin průvodce magickým pohostinstvím – příběh, který pohladí po duši | RECENZE
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek