A Court of Frost and Starlight
A Court of Frost and Starlight - Sarah J. Maasová Nedostupné

Kniha ( měkká vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Imaginární svět

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 249 Kč

Imaginární svět

A companion tale to Sarah J. Maas's #1 New York Times bestselling A Court of Thorns and Roses series that takes place several months after the explosive events of A Court of Wings and Ruin. Narrated by Feyre and Rhysand, this story bridges the events in A Court of Wings and Ruin and the upcoming novels in the series. Feyre, Rhys and… Přejít na celý popis

Lauren Asher: Láska na oko On je ředitel rodinného impéria. Ona je jeho asistentka. Declan a Iris se pustí do riskantní hry o dědictví, kde falešné manželství může vést k nečekaně opravdovým citům. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

A companion tale to Sarah J. Maas's #1 New York Times bestselling A Court of Thorns and Roses series that takes place several months after the explosive events of A Court of Wings and Ruin. Narrated by Feyre and Rhysand, this story bridges the events in A Court of Wings and Ruin and the upcoming novels in the series. Feyre, Rhys and their companions are still busy rebuilding the Night Court and the vastly changed world beyond. But Winter Solstice is finally near, and with it a hard-earned reprieve. Yet even the festive atmosphere can't keep the shadows of the past from looming. As Feyre navigates her first Winter Solstice as High Lady, she finds that those dearest to her have more wounds than she anticipated - scars that will have a far-reaching impact on the future of their court.

Sdílet 0

Nakladatel
Bloomsbury
Rozměr
129 x 198 x 16
jazyk
angličtina
Počet stran
262
Vydání
1
isbn
978-1-4088-9032-5
Vazba
měkká vazba
datum vydání
14.05.2018
ean
9781408890325

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.1 z 5 269 hodnocení čtenářů

125× 5 hvězdiček 80× 4 hvězdičky 46× 3 hvězdičky 12× 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Tereza registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček

  Nic nového nám kniha nepřinesla. Kromě navození předvánoční atmosféry jsme se dozvídali neustále dokola o tom, jak Feyre a Rhys po sobě touží. Na ostatní postavy se autorka opět vykašlala. Velice zbytečná kniha v této sérii.

  Přečíst více
 • Viki registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

  Je to bez akce, spíše psychologické, mě to to předchozích sériích autorky moc nezaujalo, beru to spíš jako most k dalšímu dílu.

  Přečíst více
 • Jolana Zemanová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Spisovnou angličtinou maluje Sarah krásný příběh, nyní už usazené Feyre a jejích blízkých

  Přečíst více
 • Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Tenhle svět mě vždycky naprosto dostane a nikdy neomrzí! Neskutečně moc jsem se těšila, až se opět vrátím do světa Dvoru trnů a růží a opět se setkám se svými snad nejoblíbenějšími knižními postavami Jelikož se jedná o novelu, tak bychom měli do čtení jít připraveni na to, že se zde akcí a bojů nedočkáme. Tato novela má jeden jediný úkol – zaměřit se na vzájemné vztahy našich hrdinů a na spoušť, kterou po sobě válka s Hybernem zanechala. Knížka mě bavila od začátku až do konce a byla pro mě příjemnou odpovědí na otázky, které jsem si, po Dvoru křídel a zmaru, kladla :))

  Přečíst více
 • Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Hodně lidí píše, že je knížka nudná,zbytečná apod. V knížce sice žádná akce není, ale přesto se mi líbila. Je to dodatková knížka a s tím do toho člověk musí jít. Pokud budete chtít pokračovat i v další sérii z tohoto světa tak rozhodně doporučuji si ji přečíst.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora