Superfarmář de luxe

Značka
Granna
ean
5900221020861
Jazyk
čeština
Vazba
hry
Rozměr
261x261mm
Obtížnost
Snadná
Počet hráčů
2-4
Od věku
7 let

Superfarmář de luxe

Mám
Chci si koupit

 • Produkt momentálně není skladem.
  Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění

Mám zájem

Předpokládaná cena
599 Kč s DPH

E-shopové listy

K nákupu nad 149 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Superfarmář de luxe je nová, barevnější a prostornější verze oblíbené rodinné hry, která kromě základních pravidel obsahuje i novou, dynamičtější herní variantu. Vznikla u příležitosti 10. výročí obnovení výroby hry Superfarmář, jejímž tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk, který pravděpodobně jako první na světě použil pro stolní hru dvanáctistěnnou hrací kostku. Hráči za pomoci dvou takovýchto kostek a směny získávají do svého stáda domácí zvířata – králíky, ovce, prasata, krávy či koně. Superfarmářem se stává ten, kdo jako první shromáždí stádo domácích zvířat, v němž bude alespoň jedno zvíře z každého druhu. Všechny hráčovy plány však mohou být zmařeny, nebude-li dost ostražitý! Kolem stáda se totiž potulují liška a vlk a hráčova zvířata se mohou stát jejich snadnou kořistí. Pravidla se opírají o zásady matematiky a logiky. Tato jedinečná hra pro 2 až 4 hráčů od 7 let tak procvičuje počty, předvídavost, plánování i odhad rizika a učí děti i rodiče strategickému myšlení. Oceněno 3. místem v kategorii Hra, puzzle a karty  v soutěži HRAČKA ROKU 2014.     Obsah balení:  4 hrací plochy – ohrady 2 různé dvanáctistěnné kostky 120 kartiček s obrázky zvířat (60 králíků, 24 ovcí, 20 prasat. 12 krav, 4 koně) 4 figurky malých psů 2 figurky velkých psů český a slovenský návod   Recenzi na hru Superfarmář de luxe naleznete ZDE!  

Hodnocení a recenze čtenářů

5.0 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Terezie Skalická

  Každý hráč dostane kartu, na kterou sbírá zvířátka. Vyhrává ten, kdo jako první zaplní celou kartu. Menší děti mohou mít problém se směnou zvířátek, pokud neovládají počty. Máme hru rádi, hrajeme ji příležitostně.

  Hra, Granna, 5900221020861

 • 5 z 5 hvězdiček Darina Tichá

  Nádherné nové zpracování původní hry. Pravidla jsou pořád stejná. Mít od každého zvířátka jeden kus. U tohohle zpracování si velice cením hrací desky pro každého hráče, se kterou máte daleko větší přehled na své farmě. Když pochopíte, jaká zvířátka za která můžete směňovat, hra vás úplně vtáhne. A věřte tomu, že jakmile hru vytáhnete, budete jí hrát několikrát dokola. Bohužel jsou tu i zrádné kostky, které k vám můžou poslat hladového vlka nebo lišku. Hra je sice určena pro dva až čtyři hráče, ale zkoušeli jsme ji hrát i v pěti a na zábavě to hře vůbec neubralo. Více hráčů už ale nedoporučuji. Hru doporučuji všemi deseti

  Hra, Granna, 5900221020861