Katy Yaksha pokřtila v krásné a přátelské atmosféře svou novou knihu – Roma Mi Amor

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Karin Vápeníčková Karin Vápeníčková

Katy Yaksha pokřtila v krásné a přátelské atmosféře svou novou knihu – Roma Mi Amor - titulní obrázek

7. 6. pokřtila svou novou knihu autorka Katy Yaksha. Do prostředí našeho knihkupectví na Václavském náměstí zavítala již podruhé. Prostor prozářila svou pozitivní energií, která jen dokreslila krásnou a přívětivou atmosféru celé akce.

Katy je autorkou inspirativních a motivačních knih. Ta nejnovější Roma Mi Amor je autobiografickým příběhem, který vykresluje autorčino okouzlení Římem, městem, v němž prožila neobvyklé zážitky.

Během křtu vyprávěla autorka o Římě, který je plný turistů a často se v něm spěchá, přesto skrývá tajemné kouzlo historie, které očarovalo i ji. Psaní knihy tak střídaly návštěvy u moře, při zapadajícím slunci a v duši očekávání, zda si i tato kniha získá srdce čtenářů. To si však získaly již předchozí tituly (Můžeš vše, co chceš, Jednosměrná jízdenka - Opravdový příběhDeset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… ). Hojný počet návštěvníků komunikoval při besedě se svou oblíbenou spisovatelkou docela přirozeně a přátelsky. Katy se nebála hovořit o spletitosti osudu a nečekaných překážkách, která však lze překonat, máte-li víru a posloucháte hlas svého srdce.

,, To všechno, co se tu dnes děje, byl ještě před rokem taky jen sen…“

Vzpomněla autorka, která se nebála dodat odvahu všem přítomným, kteří se ji ptali, kdy se započal její pozitivní přístup k životu. Byla otevřená všem dotazům, na které pohotově a přirozeně reagovala. V nadšeném publiku tak gradoval pocit štěstí z panující atmosféry, snad přesně takovou si svou Katy Yakshu představovali při četbě inspirativních knih...

 
Na svůj vysněný křest pozvala jako kmotru sestřenici, která v krásné symbióze doplňovala motivační věty Katy. Nebály se však přizvat třetího, náhodného kmotra, přímo z řad publika. Ten úsměvně poléval šampaňským knihu Roma Mi Amor, s upřímným přáním, aby jeho oblíbená autorka dále psala a publikovala. To si ostatně přejeme my všichni...
 

 

Katy již dopředu prozradila, že pracuje na další knize, které se snad dočkáme ještě letos? Můžeme se tak těšit na další jedinečný křest této krásné bytosti, vaší oblíbené autorky – Katy Yakshy.
 
NA NAŠÍ PRODEJNĚ NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ 22 JEDINEČNÉ TITULY, PODEPSANÉ SAMOTNOU AUTORKOU KATY YAKSH. ZABĚHNĚTE SI PRO NĚ, NEŽ BUDOU PRYČ!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy