Torkil Damhaug

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Knihy autora

  • Žhář

    Torkil Damhaug

    pevná vazba

    Lillestrom je postižen sérií požárů. Nejdřív uhoří téměř třicet koní a v následujících týdnech zhasnou i lidské životy. Souběžně s těmito...

    348 Kč

    Do košíku

    Četl(a) jsem

    Chci přečíst

  • Medusa

    Torkil Damhaug

    kniha

    The first novel in the Oslo Crime Files, a tense and dark quartet of thrillers for fans of Camilla Lackberg and Jo Nesbo. 'Sleek and cunning'...

    268 Kč

    299 Kč

    Ušetříte 31 Kč

    Do košíku

    Četl(a) jsem

    Chci přečíst

  • Slepá skvrna

    Torkil Damhaug

    pevná vazba

    Liss žije v Amsterodamu, když ale její sestra Mailin náhle zmizí, vrací se prvním letadlem domů do Osla. Sestry od dětství sdílely společné zážitky...

    348 Kč

    Nedostupné

    Četl(a) jsem

    Chci přečíst

Typ knihy

Stav

Hodnocení