Doshi Avni

Sdílet 0

Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Knihy autora

  • Burnt Sugar

    Doshi Avni

    kniha

    A searing debut novel about mothers and daughters, obsession and betrayal - for fans of Jenny Offill's Weather, Deborah Levy's Hot Milk and Diana...

    449 Kč

    Nedostupné

    Četl(a) jsem

    Chci přečíst

Typ knihy

Stav

Hodnocení