0.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 3 ks
- Doručení V pondělí 26. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
321 Kč s DPH
Běžně 359 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Romantasy. Příběh plný lží, intrik, chyb, vražd a zamotaných vztahů. Felicity Elizabeth O´Kellyová byla připravena o křídla, vzpomínky a bezpečí. Pouze dva muži v jejím okolí jsou ochotni ji chránit, ale očividně jsou nebezpeční ze všech nejvíce. Jeden jí kdysi ublížil a druhý se nebojí ublížit komukoliv jinému, aby Beth navrátil vzpomínky. Ze… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Připravujeme Duše čarodějky
-
Červencové vraždy
-
Vybrat si Tea
-
Bestseller Její duše napospas
-
10 ZA 500,- Drahá Avo
-
10 ZA 500,- Deníky apatykářky 1
-
Bestseller Hunting Adeline: Hon na Adeline
-
Po stopách vlka
-
Další osudy - Vlci zvěrokruhu
-
Po stopách démona
-
Padlý anděl
-
Prokletí
-
Kletba krve a kamene
-
Bestseller Bohové a monstra: Kniha Azraelova
-
Mizení
-
Pokrevní pouta 5 - Stříbrné stíny
-
Koruna vládce démonů
-
Dotek zmaru
-
Krev křišťálového květu
-
Krvavé pokušení
-
Král démonů – Na přání Lucifera
-
Touha
-
Navěky
-
Caraval
Romantasy. Příběh plný lží, intrik, chyb, vražd a zamotaných vztahů. Felicity Elizabeth O´Kellyová byla připravena o křídla, vzpomínky a bezpečí. Pouze dva muži v jejím okolí jsou ochotni ji chránit, ale očividně jsou nebezpeční ze všech nejvíce. Jeden jí kdysi ublížil a druhý se nebojí ublížit komukoliv jinému, aby Beth navrátil vzpomínky. Ze dvou přátel se snadno stávají nepřátelé. A ve stínech číhá nebezpečí mnohem větší, než si Beth umí představit.
- Nakladatel
- Petunky
- Rozměr
- 140 x 210
- datum vydání
- 1.01.2025
- ean
- 9788088672739
- Počet stran
- 214
- Hmotnost
- 262 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-88672-73-9
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
anet-jan-book registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Zatím jsem nečetla žádnou knihu, která by měla v hlavních rolích Padlý anděly ale tohle mě bavilo. Je to skvělý nápad, který má určitě potenciál a v této knize se mi to líbilo. V hlavní roli tu máme Elizabeth, která se vzbudí a neví, co se stalo a kde se nachází. Beth bývalá skvělou bojovníci. Měla nádherná a dlouhá černá křídla, která jí vynášela na samý okraj nebes. Jenže jednoho dne o svá křídla přišla a stala se z ní dívka, která začíná doslova od nuly. Postava Beth se mi líbila. Byla to zajímavá hrdinka, která hledá především sama sebe. V určitých chvílích jí ale bleskne vzpomínka a Beth si začíná pomalu vzpomínat ☺️. Keiron je jeden z padlých andělů, který Beth miluje přesně takovou jaká je. Její světlou stránku, to jak je hodná a milá. I přes to všechno jí dokázal milovat se vším všudy . Na druhou stranu tu je ještě Lionel. Lionel je přesný opak. Taky Padlý anděl ale on narozdil od Keirona miluje na Beth tu temnou stránku její osobnosti, to jak dokázala být krutá a nemilosrdná. U Lionela podle mě nešlo úplně o pravou lásku ve správném slova smyslu. Tady šlo jen o pocit vlastnit ji. Oba tito andělé dodávají příběhu ty správné emoce. Je to emoční jízda. Oba nechtějí aby si Beth vzpomněla, protože jí tím údajně chrání ale pravdou je, že spíš chrání sami sebe. V jistém smyslu bylo krásné, jak se oba snažili získat zpět svou Beth a byly ochotni pro to obětovat všechno. K tomu všemu se tu přidají ještě její dva sourozenci, tajemní Doktoři a v neposlední řadě samotný Ďábel . Příběh je psaný takovým stylem, že vlastně chvílemi nevíte, kdo je spojenec a kdo je naopak nepřítel ♀️. V závěru se kniha četla dobře, jen mi tam něco chybělo. Konec byl na mě moc rychlý ale i tak jsem si to užila. Pokud hledáte fantasy jednohubku s anděly tak směle do toho .
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
6 nejčtivějších novinek tohoto ledna
-
10 nejprodávanějších deskových her roku 2025 v síti Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Osamělý vlk: Nesbø změnil hrdinu, nikoliv kvalitu | RECENZE
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Duch Pankráce: Příběh a svědectví smějících se bestií | RECENZE
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den