Co víme jen my
Co víme jen my - Catherine Hokin PŘIPRAVUJEME

Kniha ( pevná vazba )

  • Vydání této knihy se připravuje
  • Předpokládané datum vydání je 31.8.2024
    Až Kniha vyjde, pošleme Vám upozornění

Mám zájem

Předpokládaná cena
279 Kč s DPH
Běžně 399 Kč Nápověda Jsme transparentní

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Drž mě, když padám

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Drž mě, když padám

V románu Co víme jen my britská autorka Catherine Hokin zkoumá své zásadní téma: dopad neblahých událostí, které spustil nástup německého nacismu, na život obyčejných lidí.Román pokrývá období od září 1936 do října 1990. Sledujeme příběh úspěšné židovské rodiny v kulisách předválečného Berlína. Jsme svědky toho, jak ji stále více drtí perzekuce ze… Přejít na celý popis

Darcy Coates: Limitovaná edice Strašidelné domy Kdo se rád bojí, nesmí si nechat ujít knížky Darcy Coates. První tři díly její hororové série Strašidelné domy nyní vycházejí v limitované edici s až děsivě krásnou ořízkou! Více informací

Popis

V románu Co víme jen my britská autorka Catherine Hokin zkoumá své zásadní téma: dopad neblahých událostí, které spustil nástup německého nacismu, na život obyčejných lidí.

Román pokrývá období od září 1936 do října 1990. Sledujeme příběh úspěšné židovské rodiny v kulisách předválečného Berlína. Jsme svědky toho, jak ji stále více drtí perzekuce ze strany režimu. Když vypukne válka, vše spěje k nevyhnutelné tragédii.

Souběžně s tím sledujeme téměř detektivní pátrání mladé Angličanky po minulosti mrtvé matky. Snaží se porozumět matčiným pohnutkám k sebevraždě a zpracovat vlastní bolest. Při tom odhaluje tajemství, která jí otřesou.

Třetí důležitou rovinou románu je vývoj komplikovaného vztahu otce a dcery. Kořeny nepochopení, odcizení a soužení, s nimiž se potýkají hlavní hrdinové, vedou hlouběji do minulosti a na vzdálená místa. Tak dlouhý stín vrhá jedno lidské neštěstí, hořká kapka v obludném moři šoa.

Sdílet 0

Nakladatel
Kontrast
datum vydání
31.08.2024
ean
9788027721054
Vazba
pevná vazba
jazyk
čeština
Vydání
1
isbn
978-80-277-2105-4

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 279 Kč Nápověda