5.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaPopis:
Stav Velmi dobrý
Vada Natržené desky, odřený hřbet desek, zažloutlá ořízka.
Kniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Prominentní pražský podnikatel a politik Václav Kalous je zavražděn v noci po své narozeninové oslavě. Detektiv nadporučík Izabela Gent je povolána k případu, jehož stopy vedou až do dob komunistické totality. Zatímco se potýká s rozchodem a následky po léčbě rakoviny, zaplétá se do tajuplné sítě lží obestírající celý případ. Izabela čelí… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Připravujeme Atomové šelmy: Aréna
-
Bestseller Připravujeme Kráska na věčnosti
-
Bestseller Připravujeme Horská bouda, která zanikla
-
Bestseller Připravujeme Lights Out: Posedlá
-
10 ZA 500,- Bestseller Polib mě znovu
-
10 ZA 500,- Stane se včera
-
Bestseller Připravujeme Kde je Molly?
-
Bestseller Připravujeme Heated Rivalry
-
Bestseller Připravujeme Duše čarodějky
-
Bestseller Elektronická dárková poukázka 500 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
10 ZA 500,- Zadrž dech
-
10 ZA 500,- Knihovna na Páté avenue
-
10 ZA 500,- Magie zvěrokruhu
-
Bestseller Narozeninová elektronická dárková poukázka 500 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
10 ZA 500,- Země vdov
-
10 ZA 500,- Deníky apatykářky 1
-
10 ZA 500,- Nezlomná naděje
-
10 ZA 500,- Nebuďte za ha*jzla
-
10 ZA 500,- Drahá Avo
-
Bestseller Připravujeme Long Game
-
10 ZA 500,- Velká desítka: nejnebezpečnější zvířata
-
10 ZA 500,- Podívej se, jak rostou: Les
-
Bestseller Elektronická dárková poukázka 1000 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
10 ZA 500,- Síla, klid a odvaha
Prominentní pražský podnikatel a politik Václav Kalous je zavražděn v noci po své narozeninové oslavě. Detektiv nadporučík Izabela Gent je povolána k případu, jehož stopy vedou až do dob komunistické totality. Zatímco se potýká s rozchodem a následky po léčbě rakoviny, zaplétá se do tajuplné sítě lží obestírající celý případ. Izabela čelí největší výzvě své detektivní kariéry, do které výrazně promluví i mafiánské praktiky. Rozkryje korupci a tajemství mocných, nebo ji nelítostné podsvětí pohltí?
- kategorie
-
Knihy »
Poškozené zboží
Knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » České a slovenské detektivky
- Nakladatel
- Kniha Zlín
- Rozměr
- 130 x 200
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 312
- Vydání
- 1
- isbn
- DEF0000109910
- Vazba
- pevná vazba
- datum vydání
- 22.08.2024
- ean
- DEF0000109910
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 2 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Eva Francová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Detektivní thriller z českého podsvětí začne vraždou podnikatele a politika Václava Kalouse. Případu se ujímá nadporučík Izabela Gent, která se právě vrátila do služby po nelehkých životních zkušenostech. Jakmile se do případu ponoří, zjišťuje, že stopy vedou až do dob totality. Čeká ji korupce, mafie i tajemství mocných. Musím říct, že toto byla „chytrá“ detektivka. Mělo to hlavu i patu. Dobře promyšlený děj. Udržovala mě celou dobu v napětí a rozhodně nechybělo zajímavé rozuzlení. Celý příběh se mi moc dobře četl, líbilo se mi, jak je napsaný. Ač to bylo místy spíše pomalejší čtení, kdy jsme poznávali jednotlivé postavy, vůbec mi to nevadilo. Hlavní hrdinka Izi mi byla někdy tak protivná, až jsem si ji vážně oblíbila Ve vyprávění se střídají různí vypravěči, vidíme tak celý příběh z různých úhlů a postupně si do sebe skládáme jednotlivé části jako puzzle. Popisy míst a okolí tu jsou dost podrobné, a právě díky tomu jsem se dokázala do příběhu více ponořit. Za mě výborná kniha a jestli bude pokračování, tak rozhodně nebudu váhat a další příběh Izabely Gent si ráda přečtu.
Přečíst více -
Lenka Oborná registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tak tohle byla úžasná detektivka. Krásně se četla, pomalejší rozjezd pomohl k pochopení linií a postav. Potom nastal top střed a strhující závěr. Neuvěřitelně popsané postavy i prostředí mě vtáhly do děje. Když někdo ublíží nám, budeme my ubližovat druhým? Když dostaneme šanci, moc a beztrestnost, čeho jsme schopni se dopustit? Co jsme sami sobě schopni odpustit a omluvit? Co jsme schopni v manželství, z lásky i strachu, vydržet a tolerovat? Zlo je jako plamínek, když se objeví malý plamínek, třeba jenom škrtneme sirkou a my ho neuhasíme, neustále poroste, pomalu, až si jednou uvědomíme, že se den po dni rozrostl do obřích rozměrů a my nejsme schopni odejít z hořícího domu.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
15 tipů na mangy, ze kterých si sestavíte balíček 10 za 500
-
15 tipů na thrillery, ze kterých si sestavíte balíček 10 za 500
-
Ve spárech temnoty: Temnější a vyzrálejší návrat do Everfallu | RECENZE
-
Pro fanoušky Heated Rivalry máme skvělou zprávu! Vyjde další kniha série Game Changers
-
Little Stranger: Utíkej, holčičko - temná romance, která není pro každého| RECENZE
-
Moje lepší polovička – netradiční román o lásce, rodičovství a odvaze | RECENZE
-
6 nejčtivějších novinek tohoto ledna
-
10 nejprodávanějších deskových her roku 2025 v síti Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Láska jako ve filmu - akorát že vůbec | RECENZE
-
Jsi moje - kniha, která voní po skořici a druhých šancích