Extraordinérní Tajemný autor E-kniha

Extraordinérní - Tajemný autor

Extraordinérní E-kniha

Tajemný autor

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Tvorba Tajemného autora je uvedena povídkou s názvem Extraordinérní. Zamýšlí se nad elementární esencí bytí člověka – mezilidskými vztahy. Ty nás umí učinit šťastnými, formují naše já, dokážou nás zničit. Nechápeme je a často jim podrobujeme veškeré své chování. Mnohdy podvědomě děláme věci, kterých bychom se bez silné vazby k druhému člověku… Přejít na celý popis

Paulina Swist 1+1 Doplňte si knihovnu žhavým čtením díky akci 1+1 ZDARMA na dílo Pauliny Świst, která platí v knihkupectvích i na e-shopu Více informací

Popis

Tvorba Tajemného autora je uvedena povídkou s názvem Extraordinérní. Zamýšlí se nad elementární esencí bytí člověka – mezilidskými vztahy. Ty nás umí učinit šťastnými, formují naše já, dokážou nás zničit. Nechápeme je a často jim podrobujeme veškeré své chování. Mnohdy podvědomě děláme věci, kterých bychom se bez silné vazby k druhému člověku nikdy nedopustili. Nezastaví nás vůbec nic…

Sdílet 0

Nakladatel
Kontrast
datum vydání
12.9.2019
ean
TAJEPOVIDKA01
Jazyk
čeština
Počet stran
7

Bestseller v knihy Dobrovský

7671. v e-shopu | 7147. minulý týden | 1683. nejlepší dosažené 01.05.2020

3. v Tajemný autor | 3. minulý týden | 3. nejlepší dosažené 12.06.2020

Hodnocení čtenářů

3.5 z 5 51 hodnocení čtenářů

12× 5 hvězdiček 13× 4 hvězdičky 18× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 3 z 5 hvězdiček Alena Choderová

  Povidka byla čtivá, jak píší i ostatní, ale bohužel jsem tam postradala tu "jiskru" , která by me nutila cist a být napnuta a zvědavá , jak to skončí.Bylo to predvidatelny a bohuzel by mi nevadilo, pokud bych prestala cist v půlce, ze to nedoctu, coz mně moc mrzí, neboť českým autorum moc fandim. Naopak od ostatních mi nespisovna cestina nevadila.

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 4 z 5 hvězdiček Petra Kočerová

  Povídka od Tajemného autora ... nic "extra" jsem nečekala, ale zvědavost, co se pod touto povídkou skrývá, zvítězila. Byla jsem překvapená za písemný vypravěčský projev.

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 5 z 5 hvězdiček Kayem

  Velmi dobře se četlo a konec mě velmi překvapil. Doufám, že se dočkáme dalších povídek od Tajemného autora.

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 5 z 5 hvězdiček Veronika L.

  Tak tohle byla jízda. Svižné tempo a překvapivý konec, ideální kombinace. ❤

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Pavelekova

  Ľudia z @knihydobrovsky uviedli na internetový trh veľmi zaujímavý koncept. Ich cieľom je podporiť budúcich autorov poviedkou, kde nebude uvedené ich meno a free bude dostupná na ich eshope.⁣ ⁣ Poviem vám, tentokrát šlo síce iba o 8 stránový text, ale parádne som si ho užila a napäto čítala od začiatku až do konca. Dej nie je nijako rozvinutý, ale to základné je čitateľovi kvalitne ponúknuté. Povedala by som, že poviedka rieši medziľudský intímny vzťah. Ten je toxický nielen pre rozlúčenú dvojicu, ale aj ich okolie. V každom prípade to osud za nich vyrieši.⁣ ⁣ Nielenže sa mi páči projekt #KnihyDobrovský a vnímam ho veľmi pozitívne, ale páči sa mi aj vybraná poviedka, ktorá bola správne dlhá, mala hlavu aj pätu, udržala čitateľa v napätí a spôsobila šok. Vyvolala emócie a to je pre čitateľa čo najdôležitejšie.⁣

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 3 z 5 hvězdiček Eva Havlenová

  Kniha se četla celkem dobře, ale příběh mi připadal ponurý, chyběla mu jiskra. Něco tam prostě chybělo.

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 3 z 5 hvězdiček Darina Krejčí

  Rozhodně se autorovi nemůže vytknout čtivost, ta byla na vysoké úrovni. Ovšem celá povídka na mne působila nejen depresivně, ale také zvrhle. Jako vážně ten věkový rozdíl a přitom ovíněná vášeň? Moc mi to nepasovalo... Ale rozhodně jsem za tuto povídku, pětiminutovou, ráda. Příjemné zpestření, lehce předvídatelné, ale ne nudné. Žádně wow, ale ani tragédie :-)

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 5 z 5 hvězdiček Martin Bláha

  Povídku jsem objevil díky Fb skupině "Knižní závisláci" a přečetl jsem ji asi za 15 minut na jeden zátah. Povídka reflektuje téma, které je snad každému známé, protože si jím někdy prošel, a to je rozchod. Hlavní hrdina se s rozchodem snaží vyrovnat a v myšlenkách se vrací ke vztahu. Za mě jednoznačně čtivá povídka na atraktivní téma a jako bonus poněkud šokující konec.

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 4 z 5 hvězdiček Magnezia

  Povídka se mi líbila. Řečeno jazykem vypravěče, "mělo to koule". Kdyby byla povídka psána spisovnou češtinou, bylo by to takové prkenné. Hovorová čeština tady sedí.

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

 • 4 z 5 hvězdiček Kateřina Šrámková

  Bylo to hustý. Úplně mně to upoutalo. Tolik lásky není nikdy dobrý, trpí jeden, nebo druhej. Tohle byla paráda ale! Taková jednohubka, ani mi to nepřišlo depresivní, spíš... zvrhlý. :)

  E-kniha, Kontrast, 2019, TAJEPOVIDKA01

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora