Prokletá
Kniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Příběh ze současné Kalábrie líčí otřesné zážitky mladičké Anny Marie. Třináctiletá dívka z malého italského města žije v prosté rodině s rodiči a sestrou, chodí do školy a pravidelně do kostela, kde zpívá na kůru. Vše se změní, když pozná staršího Domenica, který jí poplete hlavu hezkými řečmi. Naivní dívce jeho zájem lichotí, uvěří jeho… Přejít na celý popis
Příběh ze současné Kalábrie líčí otřesné zážitky mladičké Anny Marie. Třináctiletá dívka z malého italského města žije v prosté rodině s rodiči a sestrou, chodí do školy a pravidelně do kostela, kde zpívá na kůru. Vše se změní, když pozná staršího Domenica, který jí poplete hlavu hezkými řečmi. Naivní dívce jeho zájem lichotí, uvěří jeho ujišťování, že o ni má opravdový zájem, a nechá se pozvat na vyjížďku autem. Venku za městem však na ni už čekají Domenikovi kamarádi. Znásilní ji a navíc jí vyhrožují ostudou, jestli něco prozradí a nebude jim po vůli, až se příště znovu pojedou pobavit. Tak začíná tříleté utrpení dívky, která nemá odvahu se přiznat rodičům, uzavírá se do sebe a pomalu přestává věřit, že jí někdo pomůže.
- Nakladatel
- Ikar
- Rozměr
- 135 x 210 x 20
- jazyk
- čeština
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 255 g
- isbn
- 978-80-249-1783-2
- Počet stran
- 184
- datum vydání
- 29.02.2012
- ean
- 9788024917832
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 4 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
zdazilek registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Smutný příběh, nad kterým člověk musí aspoň trošku přemýšlet. Nicméně souhlasím že kniha mohla být napsaná lépe a promyšleněji. Také jsem čekala víc.
Přečíst více -
Kristýna registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha plná emocí s velmi pochmurným dějem. Líbily se mi dvě dějové linie. Knížka se velmi dobre čte:)
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Maloobchodní cena
Minimální prodejní cena:
0 Kč
Nápověda
Články, které stojí za pozornost
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)