Výherci soutěže TO

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Výherci soutěže TO - titulní obrázek

Jistě už netrpělivě čekáte na výsledky soutěže o knihu TO od Stephena Kinga. Naše moudrá porota z týmu Knihy Dobrovský se usnesla na vítězích a nyní je můžete znát i vy. Jste mezi nimi?

Odpovědí na otázku „Jakou podobu by mělo vaše TO?“ nám přišlo opravdu hodně a my jsme vybrali ty nejlepší.

 

Jedna z mých oblíbených filmových postav řekla: „To klobouk dolů, ze všeho nejvíc se totiž bojíš právě strachu. To je velice moudré." Ani nevím, jakou podobu by na sebe můj strach vzal. Největší strach mám zkrátka pravděpodobně z toho, že se budu bát, že z něčeho budu strach mít. :)

 

Moje TO by mělo podobu jako moje žena, když se na mě zlobí. To potom vypadá opravdu strašidelně a mám z ní velkej strach. Takže se radši klidím z cesty..:-)

 

TO... stát u prostřed sálu plného lidí při velkém maškarním plese, hraje hudba, lidé si povídají.. já stála uprostřed sálu, křičím z plných plic.. však nikdo mě nevidí ani neslyší, jsem neviditelnou.. uvědomila jsem si, že TO jsem vlastně já v dnešním zkaženém světě.

 

TO může být ve skrytu duše cokoliv, ale jednoznačně na sebe bere podobu koprové omáčky ze školní jídelny. Nevím jak vás, ale mě pronásleduje v nočních můrách dodnes :D

 

Moje TO je samota. Být sám je to nejhorší, co by mě mohlo potkat. Být sám je pro někoho radost, pro mě je to smutek. Ale pokud bych vyhrál knihu, byl bych sice sám, přítelkyně je do Kinga blázen, ale byla by to samota, která by měla radostný podtext. Doufám, že se podaří, protože TO za to stojí. 

 

Sběratelskou výroční verzi vyhrávají Jára Kubín a Anežka Horáčková
Originální černou verzi knihy vyhrávají Lukáš Louluk Loužecký, Barbora Reitmeierová a Veronika Suchá. Gratulujeme!

Milí výherci, zašlete nám, prosím, svou adresu na email marketing@knihydobrovsky.cz, ať víme, kam má výhra putovat.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet