Máte poukaz? A mohla bych ho vidět?

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Máte poukaz? A mohla bych ho vidět? - titulní obrázek

Věděli jste, že na našich prodejnách Knihy Dobrovský přijímáme nejrůznější poukázky a karty? To znamená mnohem více knižních i neknižních radostí! Pojďme si nyní představit, o které se jedná.

Edenred Ticket Benefits

Na našich prodejnách přijímáme papírové poukázky i elektronickou kartu Edenred Ticket Benefits. Uplatnit je můžete na koupi veškerého sortimentu, tedy i učebnice, hry, papírenské zboží a dárkové poukazy. Navíc je můžete kombinovat se slevami a platit s nimi e-shopové objednávky, pokud u nich zvolíte osobní odběr.

A jak to funguje?

Pokud vlastníte bezkontaktní platební kartu Edenred Benefits Card, odečítají se vám z ní „přednabité“ benefity, které se dají opakovaně dobíjet.

Pokud vlastníte papírové poukázky Edenred Benefits, funguje to stejně jako platba stravenkami. Omezený počet poukázek na jeden nákup je 10 kusů.

Poukázky Sodexo a Multipass Card

Obojí, tedy Sodexo a Multipass Card přijímáme na všech našich kamenných prodejnách.

A co si za ně můžete pořídit?
Udělejte radost svým blízkým dárkovými poukazy, knižním i neknižním sortimentem, kombinujte je se slevami a plaťte s nimi objednávky z e-shopu (pokud u nich zvolíte osobní odběr).

Které papírové poukazy Sodexo přijímáme?

Jedná se o Flexi Pass, Relax Pass, Aisstance Pass, Bonus Pass a Dárkový Pass. Maximální množství poukázek uplatitelných na jeden nákup je 10 kusů.

Unišek, Unišek +

Mezi poukázkami, které přijímáme samozřejmě nesmí chybět ani univerzální benefitní poukázky Unišek a Unišek.

Stejně jako u ostatních výše zmíněných poukázek je můžete kombinovat se slevami, platit s nimi knižní i neknižní sortiment a uhradit také objednávky z e-shopu, pokud si zvolíte osobní odběr.

Gallery Beta

Kartu Gallery Beta lze uplatnit na všech našich prodejnách na knižní i neknižní sortiment, produkty ve slevě, dárkové poukazy i e-shopové objednávky při osobním odběru. Nelze s ní platit prostřednictvím platebního terminálu.

Benefit Plus

Benefit Plus je jedna z mnoha možností, jak si užít bezhotovostní nákup v našich kamenných prodejnách.

Jak kartu Benefit Plus používat?

Je důležité vědět, že užití této karty je omezeno pouze na tištěné knihy. Pamatujte, že k využití platební metody pomocí Benefit Plus je možné pouze při dostatku prostředků pro celý nákup prostřednictvím platebního terminálu.

Chci znát všechny platební metody →

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet