Připravte se na knihomolské plánování roku 2023 s naším Literárním kalendářem!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Připravte se na knihomolské plánování roku 2023 s naším Literárním kalendářem! - titulní obrázek

Pozor, pozor! Kalendář od knihomolů pro knihomoly na rok 2023 je konečně tu! Po úspěchu prvního Literárního kalendáře jsme přijali výzvu a opět vytvořili celoročního pomocníka všech milovníků literatury. Na co se můžete těšit?

 

 

Jak Literární kalendář vznikl?

Vydání pro rok 2022 bylo skutečným oříškem – museli jsme vdechnout život něčemu novému, s čím jsme dosud neměli zkušenosti. Tehdy nad návrhem obsahu strávila desítky hodin kolegyně Štěpánka společně s grafiky, přední Knižní závislák Adam stvořil Fáze čtenáře (a je na to řádně pyšný!) a naše milá Sabina zase dohledávala zajímavosti o autorech.

Společně se stresem, zda se kalendář vytiskne správně, aby seděly týdny (opomeňme, že jedné z kolegyň z něj záhadně zmizel týden březnový, ehm) a obavy, jestli se čtenářům bude Literární kalendář skutečně líbit, jsme měli téměř pocit, jako bychom vydávali kolektivně napsanou knihu.

Literární kalendář

Literární kalendář pro rok 2022 naštěstí sklidil nadšené ohlasy, a proto jsme se s radostí pustili do kalendáře pro rok 2023

Co v Literárním kalendáři najdete?

Kromě běžných funkcí disponuje náš Literární kalendář navíc zajímavostmi o autorech na každý týden, vyznačenými narozeninami a úmrtími známých spisovatelů, fázemi čtenáře, které vám napoví, kdy jaký žánr číst, záznamník půjčených knih, prostor pro zapsání citátů a myšlenek z knih a velmi populární knižní přání.

 

» PROHLÉDNOUT «

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy