Logo nakladatele

Ergobag

Volbě správné školní tašky byste měli věnovat velkou pozornost. Proč? Může mít totiž důsledky na zdraví dítěte. Školní taška prvňáčka může vážit až 6 kg, což je téměř stejné, jako by dospělý nesl 15kg batoh. K tomu je ještě důležité, aby se školní batoh vašemu potomkovi líbil, protože jak známe děti, co se jim nezamlouvá, to zkrátka nosit odmítají. Že to zní jako věda? Nebojte! Od toho je tu značka Ergobag, která přesně všechny tyto požadavky splňuje. Nabízí kvalitní batohy s unikátním ergonomickým systémem a krásným designem.

Více informací

Ergonomie

Díky dobře propracovanému zádovému systému lze u batohů Ergobag nastavit výšku ramenního popruhu od 110 do 140 cm a u některých dokonce už od 100 do 150 cm. Navíc obsahují také hrudní a pánevní popruh, což zajišťuje umístění zátěže co nejblíže u zad a zároveň přenos celkové váhy do nejstabilnější oblasti pánve. Školní batoh je tak vždy ve správné pozici na zádech a maximálně odlehčuje oblasti krční a bederní páteře. Přenáší tak cca 40 % váhy na stabilní oblast pánve.

Praktičnost Ergobagu

Díky chytrému rozdělení vnitřních kapes a objemu 20 l nabízí dostatečný prostor pro žáky 1. až 4. třídy. Přední kapsa, vhodná na umístění svačiny i nápojové láhve, je od vnitřního prostoru oddělena nepromokavou látkou. Pokud se tedy vašemu potomkovi stane nehoda například se špatně uzavřeným svačinovým boxem, obsah vnitřní strany batohu to nepoznamená. Ergobagy jsou navíc stabilní a samostojné, což znamená, že pokud ho dítě odloží na zem, nepřevrhne se.

Bezpečnost Ergobagu

Reflexní prvky jsou dnes pro chodce povinným doplňkem a výjimka by neměla být ani u dětí. Batohy Ergobag mají dostatek reflexních prvků, které jsou dobře viditelné z každého zorného úhlu a za každého počasí.

Krásný design pro holky i kluky

Veselé, bláznivé, decentní i jednobarevnné batůžky si vaše dítě zamiluje. Díky výměnným odznáčkům Kletties si navíc může batoh vyšperkovat dle vlastního vkusu a aktuální nálady.

Ekologie

Ergobag myslí také na naši planetu. Látky, z kterých jsou batohy vyrobené, pochází z recyklovaných PET lahví, přitom jsou objemově i barevně stálé. 

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Typ knihy

Stav

Hodnocení