Udělejte si Pořádek nejen v hlavě s návodem Michaely Dombrovské

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Hana Wielgusová Hana Wielgusová

Udělejte si Pořádek nejen v hlavě s návodem Michaely Dombrovské - titulní obrázek

Dalo by se říci, že Michaela Dombrovská je po vydání Pravidel pozitivního sobectví a Kreativního diáře již osvědčenou autorkou. Přesto jsem ke knize Pořádek nejen v hlavě přistupovala tak trochu s nedůvěrou.

Byla jsem si jistá, že pořádek, a to nejen v hlavě, mám. Při čtení jsem však překvapivě zjistila, že to není tak úplně pravda.

Jak si udělat pořád nejen v domácnosti

Pořádek nejen v hlavě je vlastně takový návod. V průběhu čtyř týdnů se máte systematicky zbavit všeho nepotřebného nebo nadbytečného ve vašem životě a odstranit tak určitý stres, který vás, třeba jen podvědomě provází a oslabuje to, co je pro vás v životě dobré a obohacující, tedy podstatné. Nemusíte být ani zcela důslední, a přesto, pokud se den po dni alespoň částečně rozloučíte s některými věcmi, jak sama autorka svým mottem napovídá, že méně je více, začnete pociťovat úlevu. A co teprve, když byste dodrželi úplně vše?

Pořádek nejen v hlavě - 28…

Michaela Dombrovská

178 s DPH

Skladem

Je to vlastně taková očista čtyř oblastí našeho života. Některé kapitoly se zabývají úklidem domácnosti a jiné zase vztahů a mysli. Stranou nezůstává ani péče o zdraví. Za pomoci skvělých typů, které jsou formulovány velmi jednoduše a srozumitelně se postupně dopracujete k pocitu svobody, zdravému sebevědomí a tím i k jinému, lepšímu životnímu postoji, a to nejen k sobě samým.

Měsíc pro jednodušší život stojí za to

 Celkově na mne knížka zapůsobila sympaticky a pozitivně a neodradila mne. Naopak, vyvolala mou zvědavost, ráda jsem ji dočetla až do konce a určitě se k ní ještě vrátím. Vyhovuje mi čistý a jednoduchý, tedy minimalistický styl Michaely Dombrovské, k tomuto žánru velmi dobře zvolený.

Text je navíc doplněn o několik osobních příběhů a konkrétních příkladů a poznámkový blok, do kterého si můžete psát. Pořádek v hlavě rozhodně doporučuji k přečtení, protože – jak zní podtitul – 28 dní pro jednodušší život určitě stojí za pokus.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy