Kdo je Tajemný autor?

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 1 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Kdo je Tajemný autor? - titulní obrázek

Tuzemští čtenáři stále častěji obrací své zraky do zahraničí, kde hledají největší literární hvězdy a bestsellery, kterým není rovno. Téměř se zdá, že zapomínají na skvělé autory z našich luhů a hájů.

Literární tradice země svatého Václava je ovšem bohatá a nemá se zač stydět. Naopak překypuje autory, kteří v historii udávali trendy a do dnešních dní formují myšlení milionů. Jak jsou na tom autoři současnosti? Dokáží se jim vyrovnat či je dokonce překonat?

foto autora

Tajemný autor

Je to muž? Je to žena? Je to teenager, dospělák nebo se jeho či její věk blíží mílovými kroky ku stáří? A je to vůbec člověk? Identitu našeho tajemného autora či autorky jen tak neodhalíte, ale můžete zkusit hádat. Co na jeho jménu vlastně záleží? Důležité je, že pro vás každý měsíc napíše jednu povídku, kterou si pak na našem e-shopu můžete zdarma stáhnout jako e-knihu.

Identitu našeho tajemného autora či autorky jen tak neodhalíte, ale můžete zkusit hádat. Co na jeho jménu vlastně záleží? Důležité je, že pro vás každý měsíc napíše jednu povídku, kterou si pak na našem e-shopu můžete zdarma stáhnout jako e-knihu.

Náš tajemný autor přichází, aby rozhýbal stojaté vody literárního světa. Je natolik tajemný, že netušíme, zda je mužem či ženou. Dokonce ani nevíme, zda není bytostí složenou z mnoha jednotlivých spisovatelů. Jak tajemný je! Není mu v tom rovno!

Podařilo se nám tajemného autora přesvědčit, aby vás každý měsíc obdařil skvělou povídkou, která vás nenechá chladnými. Tuto povídku najdete pouze na webu Knihy Dobrovský a úplně zdarma. Tajemný autor pouze očekává vaše připomínky, názory a kritiky! Buďte tvrdí, buďte nemilosrdní a hlavně si užijte povídky, které jinde nenajdete. 

PRVNÍ POVÍDKA JIŽ SPATŘILA SVĚTLO SVĚTA!

  • Extraordinérní

    E-kniha

    Tvorba Tajemného autora je uvedena povídkou s názvem Extraordinérní. Zamýšlí se nad elementární esencí bytí člověka – mezilidskými vztahy. Ty nás umí učinit šťastnými, formují naše já, dokážou nás…

    ZDARMA

    Četl(a) jsem

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 1 Sdílet