Letní číslo časopisu Dobro.druh je ONLINE!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Letní číslo časopisu Dobro.druh je ONLINE! - titulní obrázek

Je tu speciální číslo časopisu Dobro.druh!

Dostupné je všem, jelikož jde o elektronickou verzi. Všimli jsme si totiž, že právě v letních měsících saháte stále častěji po čtečkách, a tak jsme se rozhodli jej čtenářům přizpůsobit.

A co jsme pro vás připravili? Samozřejmě se můžete těšit na tipy na skvělé čtení, ale i hromadu článků, u kterých zrelaxujete na pláži, na terase po práci či cestou vlakem.

Zjistěte, proč je seriál Stranger Things tak populární, a samozřejmě i to, že v červenci zamíří na knižní pulty první oficiální česky vydaná kniha, která seriálu dějově předchází. Přečtete si o hrdinkách, které vládnou žánru Young Adult. V Knižním horoskopu vám doporučíme čtení na míru vašemu znamení a velké téma je věnované literárním detektivům.

Těší nás, že vám můžeme přinést rozhovor se spisovatelským duem Lars Kepler nebo představit další nově otevřená knihkupectví – v Karviné a Karlových Varech. Ani v tomto čísle jsme nezapomněli na žebříček nejprodávanějších knih na našem e-shopu a samozřejmě jsme v tomto letním čísle nevynechali na tipy na dovolenkové čtení.

Doufáme, že se s touto verzí našeho magazínu spřátelíte a zažijete spolu spoustu krásných chvil na dovolené. Dobrovskou počtenou!

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet