Cukrárna v Paříži

Recenze na knihu
Cukrárna v Paříži

Zobrazit knihu

4.2 z 5 hvězdiček 11 hodnocení čtenářů

Hodnocení a recenze čtenářů

4.2 z 5 11 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Michaela Schmiedlová

  Pro mě nejlepší díl série. Na všechno se mi strašně sbíhaly sliny. Sama sebe jsem viděla, jak piluju dorty a vymýšlím příchutě :D Strašně se mi líbilo, jak to mezi Ninou a Sebastianem jiskřilo a jak elegantně autorka ze všeho vybruslila, aniž by z nich udělala hlupáky. Hlavně za mě byla tou špatnou Nina a to je prostě skvělá změna. Vždycky je ten špatný chlap. Ale nechápejte to špatně, i když mi to na konci trochu pocuchalo nervy, i tak to byla krásná oddechovka. A jelikož jsem knížku četla teď v době, karantény, kdy jsou všechny kavárny a cukrárny zavřené... Až bych brečela, abych se do nějaké dostala s Atmosférou dostala. Kavárny a cukrárny vymetám klidně sama s knížkou už od gymplu a s babičkou jsem pekla úplně od mala. Tohle zkrátka byla knížka jak mně šitá na míru.

  Kniha, Grada, 2019, 9788027124831

 • 3 z 5 hvězdiček Eva Francová

  Příběh Niny, která moc neví, co se svým životem. Zkouší různá zaměstnání a kurzy, ale u ničeho nevydrží. Když zavřou restauraci, kde pracovala jako servírka, rozhodla se, že se vydá do Paříže, kde bude pomáhat rodinnému známému Sebastienovi, pořádat cukrářské kurzy. Má to jeden háček. Nina Sebastiena v mládí milovala, on však neměl zájem. Jak to dopadne s jejich rivalitou, i s malou pařížskou cukrárnou, to se všechno nám odhalí tento příběh. Toto je třetí díl ze série Romantické útěky. U mě stále vede první díl Kavárna v Kodani, která mě oslovila nejvíce. V této knize se těšte na Paříž, na její úžasná místa a atmosféru. Také na spousty dobrého jídla a úžasných zákusků. Při čtení bude mít chuť, dát si něco sladkého :-) Kniha mě v první části vůbec nebavila, naštěstí se to v druhé polovině změnilo, začalo to mít spád a prostě nejde nefandit Nině a jejímu nadšení. Je to romantická knížka, takže konec Vám je jasný od začátku, ale musím říci, že mě překvapilo, jakým způsobem (jakým gestem) kniha končila. Příjemné oddychové čtení, které můžete číst i samostatně, bez znalosti předchozích dvou knih v sérii.

  Kniha, Grada, 2019, 9788027124831

 • 1 z 5 hvězdiček KS

  Četla jsem Kavárnu v Kodani, Hotýlek na Islandu a Pekárnu v Brooklynu. Všechny tyhle knížky se mi líbily, žádná náročná a složitá literatura, ale oddechovka, která mi dodává naději, že všechno může dobře dopadnout. Cukrárna v Paříži je pro mě ale velké zklamání. Nějak mi poprvé nebyla sympatická ústřední dvojice (hlavně teda rozmazlená a neslaná nemastná Nina), za celou dobu se v podstatě nic nestalo. Příběh se vlekl, Nina jenom kňourala, v podstatě všechno za ní zase udělali a zařídili lidi okolo. No a ten konec byl extrémně naivní. Poprvé jsem neměla z "pohádky" od J. Caplin hezký pocit. Každopádně mě to neodradilo a jdu číst další díl, protože její předchozí knížky se mi líbily.

  E-kniha, Grada, 2019,