Zahraniční filmy

Seřadit:

Seřadit:

Formát

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Nejprodávanější

Zahraniční filmy

Kdo by si myslel, že v knihkupectví najde pouze knihy, tak je rozhodně na omylu! Kromě papírového potěšení si můžete zakoupit i to audiovizuální, ať už v podobě osvědčených DVD nebo modernějšího Blu-ray.

Ačkoli můžeme být hrdými Čechy, vždy se rádi podíváme inspirativně do zahraničí. A u filmu to platí dvojnásob. Pojďte se inspirovat k večernímu promítání!

Zde si přijdou na své zejména fanoušci akčňáků a osamělých mstitelů (či mstitelek), neboť této sekci jasně kralují velikáni Rambo s Terminátorem. Milovníci nezdolných auťáků nechť smykem zabrzdí u snímku Le Mans ‘66 nebo pokračování kultovní série Rychle a zběsile. Narazíte tu na klasiky jako Smrtonosná past i Jurský svět, ale v nabídce čekají rovněž novinky jako Tarantinovo hvězdné spojení DiCapria s Pittem ve filmu Tenkrát v Hollywoodu nebo veselý hudební snímek Last Christmas. Proč byste si nemohli připomenout Vánoce i v létě, zazpívat si s hity George Michaela a potěšit se pohledem na sympatickou Emiliu Clarke? Spokojené budou i dámy, neboť jde o krásný romantický příběh ze života.

Seřadit:

Formát

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Nejprodávanější