Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil Peter Zheutlin E-kniha

Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil - Peter Zheutlin

Záchranná pouť - Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil E-kniha

Peter Zheutlin

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

229 Kč s DPH

Mladý objevitel Mladý objevitel je skvělou volbou pro všechny prcky, kteří se stále ptají proč a jak. | Knížky této série nyní za 149 Kč Více informací

Popis

Tuto knihu musí číst všichni milovníci psů! Jak daleko byste zašli, abyste zachránili život? Toto je mimořádný příběh muže, který absolvoval cestu dlouho milion mil, aby zachránil tisíce opuštěných psů před hladem, zneužíváním a zanedbáváním a dal jim tak druhou šanci na život a lásku. Po celá léta se Greg Mahle snažil udržet při životě svou rodinnou restaurací v Ohiu. Když ji byl nucen zavřít, byl na mizině a v nejistotě, co dál. Pak ovšem navždy změnila jeho život štěňata. Novinář Peter Zheutlin cestuje s Gregem z Ohia až na pobřeží Mexického zálivu a pomáhá mu zachraňovat psy, kteří neměli štěstí na Jihu, k rodinám milujícím zvířata na Severu. Po cestě jim nezištně pomáhá mnoho dobrovolníků. Ze zbídačelé staré houstonské čtvrti, kde se tisíce psů potulují po ulicích, se přesunou k novým páníčkům na severovýchodě.Tato záchranná cesta je plná lásky: inspirující příběh o unikátním spojení mezi psy a lidmi, který nám ukazuje, jak vymanění se z bídy těchto psů může změnit i náš život. Dojemný a inspirující příběh o tom, jak jeden člověk může ovlivnit tolik životů, lidských a štěněčích.

Sdílet 0

Nakladatel
Edice Knihy Omega
datum vydání
4.4.2019
ean
9788075853752
Jazyk
čeština
Počet stran
224

Bestseller v knihy Dobrovský

100398. v e-shopu | 102839. minulý týden | 20883. nejlepší dosažené 04.05.2019

42. v E-knihy - Naučná literatura | 40. minulý týden | 6. nejlepší dosažené 12.07.2019

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Diana

    Je poznat, že knihu psal ostřílený novinář. Kapitoly jsou dlouhé tak akorát, autor umí skvěle popsat a vypíchnout to nejdůležitější a hlavě vůbec nenudí a stále si udržuje pozornost čtenáře. Velmi příjemný, osvěžující styl. Co se příběhu týče, je to v podstatě dokument, ne nepodobný těm, které běží na TV stanicích jako Viasat Nature, Discovery Chanel, National Geographic. Jedná se o konkrétního člověka a jeho práci, která spočívá v zachraňování psů a jejich transportu k novým rodinám. Opravdu dojemné čtení, při kterém si uvědomíme celou řadu nových faktorů, nad kterými nás předtím ani nenapadlo přemýšlet. Například jak zcestné a naivní představy o problematice útulků lidé mají. Na druhou stranu, kniha není jen o tom, jak člověka "vzdělat" v této věci; jde i o jakýsi dokument o tom, kolik a jaké nezištné práce a dobrovolníků stojí za celou cestou psa z útulku až k nové rodině. Celkově příjemný dojem z celé knihy pak mám především díky Gregovu přístupu k celé té práci, pozitivním glosám a jeho trefným citátům i myšlenkám, které nám autor knihy neopomenul příběh na správných místech doplnit. Doporučuji nejen všem milovníkům psů, ale i těm, kteří sdílejí Gregův přístup "najít radost i v tom zdánlivě beznadějném".

    Kniha, Edice Knihy Omega, 2016, 9788073903817

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora