Ještě stále to stíháte! Vaši objednávku vám doručíme do Vánoc! Doporučujeme způsob dopravy přes Zásilkovnu.
Zavřít

Účinný lék - Hailey Arthur Hailey

Účinný lék - Hailey - Arthur Hailey

Účinný lék - Hailey

Arthur Hailey

Četl(a) jsem
Chci přečíst

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.

Svůj nejčtenější román Účinný lék napsal Hailey po těžkém onemocnění. Zaujalo ho zákonitě prostředí skrývající pod svým zdánlivě nudným povrchem dramata, která nepoučený laik nemá šanci objevit. Farmaceutickými firmami jako na běžícím páse produkované stále nové a nové léky totiž přinášejí pacientům nejen pomoc a mnohdy záchranu, ale také… Přejít na celý popis

BOOKCHECK Každý týden se můžete těšit na novou čtenou ukázku z těch nejzajímavějších knih! Více informací

Popis

Svůj nejčtenější román Účinný lék napsal Hailey po těžkém onemocnění. Zaujalo ho zákonitě prostředí skrývající pod svým zdánlivě nudným povrchem dramata, která nepoučený laik nemá šanci objevit. Farmaceutickými firmami jako na běžícím páse produkované stále nové a nové léky totiž přinášejí pacientům nejen pomoc a mnohdy záchranu, ale také nebezpečí poškození i smrti. Kde je hranice mezi lékařskou a vědeckou etikou a přirozeným předpokladem obchodního zisku?Celie Jordanová se z postu řadové reprezentantky farmaceutické firmy vypracovala až na její prezidentku. Její manžel, internista Andrew Jordan, se jí snaží být jako lékař poradcem i korektorem pochybených rozhodnutí při zavádění nových léků do prodeje. Jejich vzájemně se prolínající profesní kariéry i společně prožitá léta šťastného manželství provázejí čtenáře dějem plným napínavých zápletek, ilustrujícím nesnadnou, odpovědnou a mnohdy i riskantními rozhodnutími naplněnou cestu účinného léku ke svým pacientům.

Sdílet 0

Nakladatel
Anagram
datum vydání
1.3.2008
isbn
978-80-7342-141-0
ean
9788073421410
Počet stran
440
Vazba
pevná vazba
Rozměr
137x206mm

Bestseller v knihy Dobrovský

84043. v e-shopu | 82576. minulý týden

2683. v Světová beletrie |

Hodnocení čtenářů

4.1 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 4 z 5 hvězdiček

    Knihy A. H. jsou velmi kvalitní, protože je vidět, že autor vždy dobře zná prostředí, o kterém píše. Stejně jako jeho ostatní knihy je i tato čtivá, napínavá a skvělá od začátku do konce.

    Kniha, Anagram, 2008, 9788073421410

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora